Программирование

Белый Анатолий

«КОСМІЧНЕ ПОСЕЛЕННЯ «BOTEON» - ЛІТНІЙ ТАБІР РОБОТОТЕХНІКИ 2017

 

ЛШ 2017

 

 

 

Хто з нас у дитинстві не мріяв стати космонавтом та подорожувати до зірок, відкривати та освоювати нові планети?

 

Центр робототехніки "Boteon" пропонує здійснити дитячі мрії і вирушити у справжню міжпланетну подорож на ЛІТНІЙ ШКОЛІ РОБОТОТЕХНІКИ сезону 2017 - 
«КОСМІЧНЕ ПОСЕЛЕННЯ «BOTEON»

(для дітей від 8 років)

 

Починаючи з 19 червня 2017 року Літня школа робототехніки проходить в багатьох регіонах України.

В денних варіантах:
- м. Київ;
- м. Харків;
- м. Дніпро;
- м. Чернівці;

- м. Обухів Київської області

 

У виїзних варіантах:

- Одеська область - курорт Затока;

- Харківська область - на березі Печенізького водосховища;
- Закарпатська область - гірський курорт Драгобрат у Карпатах;
- м. Верхови́на в Івано-Франківській області

 

Затока

 

Усі заняття в Літній школі проводиться на реальних роботах і діючих електронних пристроях.

 

Окремо на локаціях наших партнерів заплановано проведення літніх денних інтенсивів, які кардинально відрізняються від Літньої школи спрощеною навчальною програмою та регламентом. 

 

 

Попередньо зареєструвати дитину на програму Літньої школи робототехніки можно за посиланням:

"реєстрація"

 

 

У ПРОГРАМІ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ РОБОТОТЕХНІКИ

 

Подолання земного тяжіння

Щоб дістатися до зірок потрібно подолати земне тяжіння, а для цього необхідно все знати про гравітацію. Ми провемо з дітьми серію фізичних експериментів, розкажемо про природу магнітів і магнітне поле, покажемо як можна «побачити» магнітні поля.
Діти дізнаються про особливості гравітації на інших планетах та про штучну гравітацію у відкритому космосі.

 

урок

 

ЛШ 2017

 

Найголовніше - контроль та підтримка здоров'я астронавта в умовах космосу

Підтримка фізичної форми і здоров'я в умовах невагомості - це важливе завдання і тут допоможуть знання з біомедичної електроніки.
Діти дізнаються про загальному будову нервової системи людини і про способи вимірювання біометричних параметрів. З елементів спеціального конструктора зберуть прототипи приладів: електрокардіограф, електроенцефалограф, електроміограф, поліграф - детектор брехні і в ігровій формі випробують їх у дії.
До і після фізичних навантажень обов'язкове вимірювання рівня вуглекислого газу в повітрі, що видихається, і частоти пульсу. Щоб не втрачати пильність будемо періодично перевіряти швидкість реакції астронавтів.
Космічні технології дозволять дітям силою думки керувати різними пристроями, наприклад увімкнути світлодіод або серводвигун. Найцікавішим буде знайомство з головою робота, яка в точності дублює міміку обличчя людини.

 

БМЄ

 

БМЕ

 

Ракети, квадрокоптери та планери. Працюємо з усім, що літає

Без ракети в космос не потрапити, тому майбутні підкорювачі космосу будуть самі будувати собі ракети. Кожна ракета злетить зі стартового майданчика до зірок, почавши відлік великого космічної подорожі.
Кожен астронавт повинен вміти управляти дроном, а це про не просто. Ми навчимо дітей управляти квадрокоптером і фільмувати круте відео з висоти пташиного польоту. Також зробимо заміри атмосферних параметрів на різних висотах і побудуємо графіки.
Перед тим як будувати ракети потрібно познайомиться з ключовими поняттями аеродинаміки, для цього ми побудуємо моделі планерів і будемо відпрацьовувати на них техніку стабільного польоту.

 

 ракети

 

ракета

 

Створення космічних роботів на основі Arduino.

На основі електронного конструктора Arduino діти зберуть своїх перших космічних роботів-воїнів, озброєних лазерною гарматою і світловим мечем. На астронавтів чекають тренувальні бої роботів на світових мечах та стрільби з лазерної гармати на влучність.
Для розвідки на інших планетами зробимо мобільних роботів-розвідників на дистанційному керуванні за допомогою Android-смартфону. Ці роботи зможуть таємно пробратися у будь-який куточок далекої планети і зібрати необхідні дані розвідки, а також, за необхідності, дати гідну відсіч ворогові. Також сконструюємо робота-балансира, який буде їздити вертикально на 2х колесах на дистанційному управлінні.

 

роботи

 

косморобот

 

Побудова житлових модулів для космічного поселення

З метою дослідження життя на інших планетах астронавтам необхідний спеціальний космічний будинок з автономними автоматизованими системами життєзабезпечення і альтернативним енергопостачанням, якими можна керувати із землі на відстані мільйонів кілометрів.
За технологіями Розумного будинку ми з дітьми створимо житлові модулі для комфортного перебування астронавтів на іншій планеті. Діти на основі  датчиків, дротів, виконавчих пристроїв зберуть і випробують системи розумного освітлення, клімат-контролю, відеоспостереження з віддаленим доступом, охоронні сигналізації з широким спектром контрольованих параметрів (проникнення, загазованість і задимлення, затоплення, стороній рух тощо). З таких модулів і буде складатися наше космічне поселення.

 

 модуль

 житловий модуть

 

Енергозабезпечення космічного поселення

У космосі немає традиційних електростанцій, тому ми будемо використовувати альтернативні джерела енергії для електроживлення нашого поселення.
Всім відомо, що в космосі дуже великий потік ультрафіолетового випромінювання, його ми використаємо для генерації електрики і зробимо свою сонячну електростанцію, яка буде повертатися автоматично за ходом сонця для максимальної продуктивності.
На додаток ми зробимо вітрогенератор, за допомогою якого можна зарядити мобільний телефон або інший портативний пристрій.
Також ми покажемо як добути електрику методом різниці температур, або генерація електричної енергії у перемінному магнітному полі.

 

Стирлинг

 

діти на заняттях

 

Захист космічного поселення

Для захисту нашого поселення від інопланетного вторгнення влаштуємо систему протикосмічної оборони, встановимо локатори кругового огляду для сканування космічного простору. Також станцію будуть захищати наші знайомі роботи-воїни з лазерними гарматами.
Використовуючи знання з фундаментальної фізики ми створимо зброю для відбиття атак з космосу - електромагнітний прискорювач мас або рельсотрон. Ця космічна гармата стрілятиме снарядами, які розганяються до супершвидкості під дією магнітного поля. Перед такою зброєю не встоїть жоден супротивник.

 

бої роботів

 

жук

 

3D-моделювання  та 3D-друк космічних елементів.

На іншій планеті може трапиться все що завгодно, будь-яка поломка, а запчастин дістати ніде, Земля знаходиться дуже далеко. Але це не проблема для наших юних астронавтів, адже вони можуть змоделювати і роздрукувати будь-яку деталь на 3D-принтері.
Кожен відчує себе в ролі інженера-конструктора і розробить власні 3D-моделі різної складності, які роздрукують на 3D-принтері. Це можуть бути складові частини наших вітро- та гідроелектростанцій, або космічного корабля.
Також в космосі буде використовуватися 3D-ручка.

 

 3Д

 

печать

 

Організаціія виробництва на іншій планеті

Доставка вантажів з Землі на іншу планету - надто дороге задоволення, тому ми влаштуємо виробництво безпосередньо у космічному поселенні. Ми збудуємо справжній виробничий конвеєр для сортування, переміщення та реєстрації вироблених деталей. Усі операції на виробництві будуть виконувати роботи-маніпулятори, якими будуть керувати діти.

 

дети на занятии

 

манипулятор

 

Щоб жити потрібно дихати

Ми будемо  видобувати кисень на іншій планеті. Все просто якщо, є вода, за допомогою нескладної хімічної реакції ми покажемо як під дією постійного струму розкласти звичайну воду на складові: гідроген і оксиген.

Не секрет, що найкраще джерело кисню - це зелені рослини, але як їх виростити в неживих умовах іншої планети? Вирішення цього питання є -  це  розумна теплиця з автоматичним контролем вологості грунту, температури, освітлення, рівенем кисню всередині і інших параметрів. Все це діти зроблять самі, побачать на скільки швидко проростуть перші паростки і почнуть генерувати кисень, переробляючи вуглекислий газ.

 

голова робота

 

рассказ

 

Космічні дослідження - основна робота астронавта

Щоб дослідити поверхню іншої планети, вивчити склад грунту і знайти корисні копалини на ній, ми будемо використовувати безпілотний планетохід, який управляється по телеметричному каналу на відстані 5000 км. Астронавту навіть не потрібно залишати свій житловий модуль, планетохід все зробить сам. Знайдені корисні копалини планетохід доставить в нашу лабораторію для проведення хімічного аналізу і визначення складу речовини.

Для спостереження за космічними явищами, планетами, зоряними скупченнями, туманностями, активністю космічних тіл ми будемо використовувати великий телескоп. Напевно, немає видовища більш привабливого і в той же час більш захоплюючого, ніж поверхня Місяця, що розглядається в телескопі. Місячна поверхня - це численні кратери, гори, ущелини і борозни - від побаченого перехоплює подих.

 

телескоп

 

телескоп

 

Харчування, дозвілля і відпочинок астронавтів

У літній школі робототехніки для астронавтів підготовлено повністю збалансоване харчування, багате корисними мінералами, білками, вуглеводами.  А саме цікаве, що діти скуштують справжнюїжу космонавтів у тюбиках!!!
У перервах між дослідженнями астронавтам можна відпочити, пограти у волейбол, футбол, бадмінтон, настільний теніс або інші ігри, використовуючи сучасні гаджети: доповнення реальності - Kinnect, окуляри віртуальної реальності, ігрова приставка Х-ВОХ і інше.
Кожен може стати справжнім снайпером, тренуючись  влучності у лазерному тирі. Крім того, у астронавтів буде можливість познайомиться з справжнім роботом гуманоїдом «Йоша» і добрим роботом «Валлі».

 

тюбик

 

отдых

 

Воли

 

Чому діти навчаться у нас?

• створювати справжніх роботів під управлінням з Android-смартфону;
• керувати квадрокоптером і знімати відео з висоти пташиного польоту, будувати ракети та планери і  запускати їх в небо;
• створювати 3D-моделі і роздруковувати їх на 3D-принтері;
• розбиратися в технологіях Розумний будинок і створювати автономні системи життєзабезпечення;
• створювати космічні автономні системи з дистанційним управлінням;

• схемотехніка та конструювання електронних автоматичних систем;
• освоють графічні мови програмування Scratch, Ardublock, і текстову С ++ з практичним застосуванням на реальних пристроях;
• проводити цікаві експерименти з фізики;
• дізнаються про світ віртуальної і доповненої реальності;
• як подолати земне тяжіння і літати  під дією магнітного поля - магнітна левітація;
• що таке альтернативна енергетика. Як отримати електроенергію з відновлювальніх ждерел - сонця, вітру, води. Збудують прототипи електростанції;
• як управляти електронними пристроями на великій відстані через інтернет;

• дізнаються як влаштовано побут космонавтів на орбіті і сзкуштують справжню їжу космонавтів у тюбиках;.
• на практиці познайомляться з принципом роботи теплового двигуна із зовнішнім підводом тепла - двигуна Стірлінга;
• як працює нервова, дихальна, опорно-рухова системи людини і як зібрати прилад для вимірювання біометричних показників людського організму і багато іншого.

 

 

волли

 

голова робота

 

ДЕ І КОЛИ БУДЕ ЛІТНЯ ШКОЛА?

Ми пропонуємо кілька варіантів проведення Літньої школи робототехніки в різних регіонах України.


Денна програма розрахована на щоденне перебування дітей в групах до 16 осіб в місці проведення заходів:
з понеділка по п'ятницю з 09:30 до 17:30, субота з 10:00 до 15:00, неділя - вихідний.

У денній програмі передбачено 2х разове харчування: повноцінний гарячий обід і полуденок. 

 

Розклад дня на денній програмі:

09.00-10.00 - зустріч астронавтів в аудиторії, підготовка до занять;

10.00-11.45 – заняття 1 (з перервою);

11.45- 13.00 – прогулянка, обід, відпочинок;
13.00-14.45 – заняття 2 (з перервою);
14.45-15.30 - прогулянка, полуденок, відпочинок;
15.30-17.00 – заняття 3 (з перервою);
17.00-18.00 – завершення дня, вільний час, відпочинок, ігри.

 

Щоб поєднувати навчання з традиційним літнім відпочинком подалі від задушливого міста запрошуємо Ваших дітей на виїзну програму.
Виїзна програма передбачає виїзд групи дітей до 16 осіб разом з супроводжуючими безпосередньо до місця проведення і перебування там 12 днів (11 ночей).
- передбачено повноцінне харчування згідно меню бази відпочинку (сніданок, обід, полуденок і вечеря);
- проживання в 2-х і 3-х місних номерах з санвузлом;
- супровід  2-3 дорослих ( в т.ч. медичний працівник);
- централізований трансфер з місця збору/зустрічі.  Можливі зустрічі та супроводження людей з Києва та Харкова.

 

Розклад дня на віїзній програмі:

08:20-08:40 - підйом, час гігієни
08:40-09:00 - ранкова зарядка;
09:00-09:40 -  Сніданок;
09:40-10:40  - заняття 1
10:40-12:00 -  відпочинок, прогулянка
12:00-13:45 - заняття 2
13:45-14:30 - Обід
14:30-17:00  - відпочинок, прогулянки, ігри
17:00-19:00  - заняття 3
19:00-19:45  - Вечеря
19:45-22:00  - Настільні ігри, перегляд тематичних фільмів
22:00-22:30  - час гігієни, підготовка до сна
22:30 - відбій

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

* За деякими локаціях можливі зміни в графіку заїздів, подробиці уточнюйте у оператора 0800 752 572

 

Йоша

 

 

 дети

 

НАШІ ЛОКАЦІЇ

 

Денна програма:


- м Харків, ст. метро Ботанічний сад, вул. Тобольська, 46, ЕКЦ «БейтДан» - тільки денні групи.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна будівля, великий хол, оснащення кондиціонерами,  спортмайданчик, поруч знаходиться Саржин яр з природним джерелом мінеральної води і чистим повітрям Харківського ботанічного саду.

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

Ціна денної програми на одну людину в м. Харків - 4200 грн.

 

 

- м Харків, ст. метро Героїв праці, вул. Ак. Павлова, 160-К, ТЦ "524" - тільки денні групи.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна будівля, оснащення кондиціонерами. Недалеко знаходиться сосновий гай і зона відпочинку Журавлівського гідропарку, де можна погуляти в перервах від занять.

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

Ціна денної програми на одну людину в м. Харків - 3900 грн.

 

 

- м. Київ, ст.метро Контрактова площа, пров. Ярославський, 1/3, НUB 4,0 - тільки денні групи.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна будівля, оснащена кондиціонерами. НUB 4.0 - це інноваційний та освітній центр, бізнес-інкубатор і конференц-зона. Весь простір наповнений сучасною технікою і забезпечено бездоганним сервісом.

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

Ціна денної програми на одну людину в м. Київ - 4700 грн.

 

- м. Київ, ст.метро Виставковий центр, пр-т. Ак. Глушкова, 1, Національний комплекс "Експоцентр України", 4 павільйон - тільки денні групи.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна комфортна будівля, оснащена кондиціонерами. Велика корисна площа для занять та ігор. Великий простір для прогулянок.

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

Ціна денної програми на одну людину в м. Київ - 4700 грн.

 

 

- м. Київ, житловий масив Троєщина, вул. Т.Драйзера, 21, ТЦ Сіріус, 2 пов. - тільки денні групи.

 

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна комфортна будівля оснащена кондиціонерами. Велика корисна площа для занять та ігор. Сучасні інноваційні аудиторії. Поблизу чудовий сквер для прогулянок.

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;

- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

Ексклюзивна ціна для жителів Троєщини на одну людину - 3900 грн.

 

- м. Київ, ст.метро Університет/Вокзальна, площа Перемоги, 3, ТРЦ "Укаїна", мережа дитячих парків "Дитяча Планета" - тільки денні групи.

Найбільший в Україні парк святкування днів народженнь та для активного сімейного відпочинку. Це необ'ємна  площа забав та розваг для дітей. Сучасне обладнання та чудові аудиторії для занять, обладнані сучасними мультимедійними засобами. Дітям буде дуже комфортно в таких умовах.

 

Заїзди на локації в "Дитяча Планета":

- 1 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 2 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 3 зміна: 14.08 - 25.08.2017

 

 Ціна денної програми на одну людину в м. Київ - 4700 грн.


АКЦІЯ з нагоди відкриття локації на "Дитячий Планеті":  до 15.07.2017 знижка 17% -  ціна усім  3900 грн!!!

 

 

- м. Київ, ст.метро Либідська, вул. Казимира Малевича, 86-о, приміщення  громадського центру "Халом" - тільки денні групи.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна комфортна будівля, оснащена кондиціонерами. Велика корисна площа для занять та ігор. Великий простір для прогулянок.

 

Ціна денної програми на одну людину в м. Київ - 4700 грн.

 

 

 

Виїзна програма:

 - Одеська область, курорт Затока , база відпочинку "Хуторок" - виїзні групи

 

Що може бути приємніше, ніж літній відпочинок на березі Чорного моря. Ми надаємо таку можливість на базі відпочинку в Одеській області на курорті в Затоці - це найкраще місце для проведення відпустки з дітьми і у веселій компанії. База відпочинку «Хуторок» розташована на піщаній косі, між Дністровським лиманом і Чорним морем. До морського пляжу - 500 метрів, відстань до власного пляжу бази відпочинку на Дністровському Лимані - 50 метрів.
База відпочинку «Хуторок» - це 4х поверхова будівля, побудована з екологічно чистого дерева. Простора територія база відпочинку, облаштовані затишні альтанки, дитячі і спортивні майданчики, басейн, є тренажерний зал і столи для настільного тенісу. Проживання на базі і активний відпочинок дітей здійснюється під постійним наглядом двох досвідчених педагогів.

 

Заїзди в Затоці:
- 1 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 2 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

місце зустрічі - залізничний вокзал в м. Одесса, трансфер до місця проведення.

 

Ціна виїзної програми в Одеській області на одну людину - 8900 грн.

 

 

- Харківська область, Вовчанський район, сел. Старий Салтів, база відпочинку ім. Соїча - виїзні групи.

За 40 км. від шумного мегаполісу, серед чудової природи соснового лісу на березі Печенізького водосховища діти зможуть насолодитися свіжим повітрям і унікальною атмосферою єднання з природою, напитися цілющої артезіанської водиці і позасмагати на одному з кращих пляжів узбережжя. Обладнані спортмайданчики. На території бази доступний Wi-Fi. 

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

централізований трансфер з м. Харків

 

Ціна виїзної програми на базі відпочинку в Харківській області на одну людину - 7900 грн.

 

- Карпати, гірський курорт Драгобрат в сел. Ясиня, Рахівського району Закарпатської області, садиба «Журавель» - виїзні групи.

Ясиня - велике по карпатським мірками селище, яке взимку перетворюється в гірськолижну Мекку. Розташоване на висоті 650 м. над рівнем моря між Свідовецьким і Чорногірськими хребтами поруч із серцем Карпат - Говерлою. З Ясині починається підйом на самий високогірний курорт України - Драгобрат. Околиці селища - ліси, високі гори і долини, де влітку випасають стада корів і овець. Ліси багаті на флору і фауну. Все це створює відпочинок тут незабутнім.
Усадбь «Журавель»  оформлена в традиційному «карпатському» стилі з великою кількістю етнічних елементів інтер'єру і прекрасно оформлений нефарбованим деревом.

 

заїзди: 02.07 - 13.07.2017;

місце зустрічі - залізнична станція в с.Ясиня

 

Ціна виїзної програми в сел.Ясиня на одну людину - 8900 грн.

 

 

Також планується проведення Літної школи робототехніки на локаціях наших партнерів:

 

- м. Обухів Київської області, вул. Київска, 132;

Заїзди на локації в Обухові:
- 1 зміна: 10.07 - 21.07.2017;
- 2 зміна: 24.07 - 04.08.2017;
- 3 зміна: 07.08 - 18.08.2017

Ціна денної програми на одну людину в м. Обухів - 4200 грн.

 

- м. Дніпро, пр-т. Олександра Поля (Кірова),  11, ТЦ Miriada, 3 пов.  - тільки денні групи;

 Комфортне мічце для занять робототехнікою у центрі міста поруч із чудовим зеленим сквером. Прогулянки та ігри на свіжому повітрі підуть на користь здоров'ю юних дніпрян. А заняття в комфортному прохолодному приміщенні будуть проходити весело і легко.

заїзди:

-  31.07 - 11.08.2017;
-  14.08 - 25.08.2017.

Ціна денної програми на одну людину в м. Дніпро - 3900 грн.

тел. в Дніпрі: (098) 001 19 19

 

- м. Чернівці, на території парку культури та відпочинку "Жовтневий" - тільки денні групи.

 

Заїзди на локації в Чернівцях:
- 1 зміна: 05.06-16.06.2017;

- 2 зміна 19.06-30.06.2017;

 - 3 зміна 17.07-28.07.2017.

Вартість денної програми на одну людину в м. Чернівці – 2900 грн.

 


- м. Верхови́на в Івано-Франківській області, молодіжний центр «Думка» - виїзні групи

Верховина – мальовничий куточок гірських Карпат, край сповнений краси природи, центр гуцульської культури, овіяний легендами та народними переказами про Довбуша. Місце, де збережені з сивої давниин звичаї та традиції дивують кожного, а слава про смерековий край, цілюще повітря, мінеральні води та кришталеві джерела шириться далеко за межами України.

Заїзд зміни: 02.07 – 15.07.2017

Виїзд з м. Чернівці та повернення назад.

Ціна виїздної програми на одну людину в м. Верховинаі – 7300 грн.

 

 

 

БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ І ОПЛАТА

Записатися на програму Літньої школи робототехніки  можна заповнивши он-лайн заявку: 

"Посилання на он-лайн заявку"

 

тел: 0800 752 572

 

сайт Літньої школи: http://camp.boteon.com/

 

Електронна пошта: edu@boteon.com

 

ЗНИЖКИ

Поспішайте замовити місце в Літній школі робототехніки вже зараз! Слідкуйте за акціями та отримуйте приємні знижки!

 

Ми цінуємо наших друзів, тому для наших постійних слухачів діє традиційна знижка - 10% незалежно від дати реєстрації та внесення авансового платежу.
Також передбачені групові знижки і знижки для переселенців з Донецької та Луганської областей (за наявності документу-підтвердження).


* Максимальна знижка не може становити більше 20% від повної вартості.

 

Необхідні документи для прийому дітей в літній школі робототехніки:
1. Анкета дитини (заповнюється батьками).
2. Договір з батьками;
3. Медична довідка про стан здоров'я дитини від терапевта - форма 079-О.
4. Копія паспорта одного з батьків (для оформлення договору).
5. Копія свідоцтва про народження дитини.

 

Завантажити приклад договіру з батьками по виїзним змінам

 

 

космоеда

 

Додатково планується проведення денних Літніх інтенсивів на локаціях наших партнерів на тему "Основи робототехніки та Розумний дім" за адресами:

- м. Київ, ст. метро Святошино, вул. Туполєва, 3.

- м.Київ, Харківський житловий масив, вул.Архітекторів Вербицького, 1, ТРЦ NEW WAY, приміщення "Дитяча Планета".

- м. Ірпінь, вул. Соборна, 137.

- м. Бровари Київської області, вул. М.Лагунової, 4-Б.

- м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, СумДУ центр. корпус

- м. Львів, вул. Наукова, 7-Б.

 

Літній інтенсив не є форматом Літньої школи робототехніки !!!

Це зовсім інша форма проведення дозвілля, яка кардинально відрізняється від ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ РОБОТОТЕХНІКИ за регламентом, програмою та формою проведення. Програма літніх інтенсивів базується на заняттях з основного курсу з робототехніки 2 рівня «Основи робототехніки. Розумний дім. Internet of Things» з деякими тематичними доповненнями. По всім питанням щодо умов проведення літніх інтенсивів бажано звертатись безпосередньо на локації на яких вони проводяться.

 

Контакти навчальних центрів по Україні

 

* Програма Літньої школи робототехніки може бути частково доповнена і скоригована, також можуть бути незначно скориговані дати заїздів. Всі зміни будуть оперативно відображені на інформаційних порталах Центру робототехніки "Boteon".

Белый Анатолий

ЛІТНІЙ ТАБІР З РОБОТОТЕХНІКИ У КАРПАТАХ

карпаты


"Записатися"

 

Драгобрат — найвищий гірськолижний курорт Українських Карпат. Полонина розташована на висотах 1300-1700 метрів над рівнем моря, на стику хвойних лісів і альпійської зони, на відрогах Свидовецького масиву, біля підніжжя гір Стіг (1701 м) і Близниці (1882 м).
Звідси відкриваються чудові краєвиди на найвищий масив Українських Карпат — Чорногору, проглядаються вершини гір Говерла (2061 м), Петрос (2020 м). В іншу сторону видно найвищі хребти Ґорґан — Добошанка (1754 м), Синяк (1662 м) та інші. В цому мальовничому куточку  зливаються кришталево чисті ріки Лазещина й Чорна Тиса. Також є безліч  гірських озер з прозорою, як сльоза, водою.

На висоті 650 м над рівнем моря розкинувся гуцульське селище Ясиня. Селище славиться пам'ятниками дерев'яної архітектури, народною й художньою творчістю. Характерним для населення селища є національна кухня. Окраїни селища - ліси, високі гори й полонини. Влітку до Ваших послуг  гриби, ягоди, цілюще повітря, мінеральні джерела. Ліси багаті на флору й фауну. Все це створює відпочинок тут незабутнім.

На Драгобраті дуже добре розвинена туристична інфраструктура. Є кілька великих баз, багато невеликих приватних готелів, де кожен може обрати собі відпочинок. Одна з таких баз відпочинку - садиба "Журавель". Ця комфортна для відпочинку приватна садиба оформлена в традиційному «карпатському» стилі з великою кількістю етнічних елементів інтер'єру і прекрасно оформлений нефарбованим деревом.
Саме там Центр робототехніки пропонує дітям відпочити в літньому таборі робототехніки «КОСМІЧНЕ ПОСЕЛЕННЯ «BOTEON»

 

 

Запрошуємо хлопців та дівчат від 8-ми років, які цікавляться HI-Tech технологіями, робототехнікою, космічними розробками, програмуванням, фізикою, 3D-моделюванням і друком, біометрією та іншими сучасними напрямками на виїзний літній табір робототехніки «КОСМІЧНЕ ПОСЕЛЕННЯ «BOTEON» у Карпатах. Усі заняття у Літньому таборі проводяться на реальних роботах і діючих електронних пристроях.

Що цікавого чекає дітей у Літньому таборі?
• схемотехніка та конструювання електронних автоматичних систем;
• основи графічних мов програмування Scratch, Ardublock, і текстової С ++ з практичним застосуванням на реальних пристроях;
• створення справжніх роботів під управлінням з Android-смартфона;
• управління квадрокоптером і зйомка відео з висоти пташиного польоту;
• побудова своєї ракети і планера і запуск їх в небо;
• створення космісних 3D-моделей і друк їх на 3D-принтері;
• створення космічного модульного містечка для астронавтів на основі технологій Smart House і з автономними системами життєзабезпечення;
• створення космічних автономних систем з дистанційним управлінням;
• принципи роботи системи ехолокації;
• подолання земного тяжіння та інші цікаві фізичні експерименти з магнітними полями – магнітна левітація;
• світ віртуальної та доповненої реальності;
• принципи управління електронними пристроями на великій відстані через інтернет;
• альтернативні способи отримання електроенергії з відновлюваних джерел. Діти збудують сонячну та вітроелектростанції, ручний генератор електроенергії;
•дізнаються як влаштовано побут космонавтів на орбіті і спробують справжню їжу космонавтів у тюбиках;.
• на практиці познайомляться з принципом роботи теплового двигуна із зовнішнім підводом тепла - двигуна Стірліга;
• принципи роботи нервової, дихальної, опорно-рухової системи людини та збирання приладу для вимірювання біометричних показників людського організму;
• а також веселі ігри, вікторини, прогулянки та багато іншого.

Додаткова інформація щодо программи на сайті http://camp.boteon.com/ та у статті за посиланням: "стаття"

 

 

 

2

 

Виїзна програма передбачає виїзд групи дітей до 16 осіб разом з супроводжуючими безпосередньо до місця проведення і перебування там 12 днів (11 ночей).
- передбачено 4х разове харчування згідно меню бази відпочинку (сніданок, обід, полуденок і вечеря);
- проживання в 2-х і 3-х місних номерах з санвузлом;
- супровід - 2-3 дорослих ( в т.ч. медичний працівник);
- централізований трансфер з місця збору/зустрічі. Місце збору/зустрічі - залізнична станція в с.Ясиня.

 

заїзди:
- 1 зміна: 02.07 - 13.07.2017;
- 2 зміна: 15.07 - 26.07.2017.

 

Повна ціна виїзної програми в сел.Ясиня на одну людину - 8900 грн.

 

УВАГА АКЦІЯ!!!! 
запишись на програму літнього табору у Карпатах до 29 червня і отримай  гарантовану знижку - 5%

 

финиш

 

БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ:


Попередньо записатися на програму Літньої школи робототехніки 2017 можна заповнивши он-лайн заявку: https://goo.gl/kt8uOl

 

тел: 0800 752 572

Електронна пошта: edu@boteon.com

 

Необхідні документи для прийому дітей в літній школі робототехніки:
1. Анкета дитини (заповнюється батьками).
2. Договір з батьками;
3. Медична довідка про стан здоров'я дитини від терапевта - форма 079-О.
4. Копія паспорта одного з батьків (для оформлення договору).
5. Копія свідоцтва про народження дитини.

 

 

вид

Белый Анатолий

ПІДСУМКИ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМА ЦЕНТРА РОБОТОТЕХНІКИ «BOTEON» ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧИХ ПРОЕКТІВ BOTEON ROBOTICS CHALLENGE

 

 конкурс проектів

 

Шановні друзі, колеги, партнери та гості нашої сторінки!

 

11 червня в м. Київ відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Boteon Robotics Challenge» та пройшла зустріч партнерів Центру робототехніки «Boteon».

 

Белый Анатолий

НА ПЛАНЕТЕ "BOTEON" УЖЕ ЛЕТО!

Увлекательные hi-tech выходные для детей от 8 лет в мае!

Уже с 05 мая новые интенсив-курсы по робототехнике и основам программирования, 3D-моделированию и печати, а также основы биомедицинской электроники для детей от 8 лет. Все самое интересное из предстоящей программы Летней школы робототехники 2017 - робототехника в освоении космического пространства! Каждый день – новые знания!

 

Интенсив-курс – это однодневный курс (с 10:00 до 17:00) из 3х занятий объединенных общей тематикой и общей легендой - освоение космоса!
И конечно-же сбалансированный обед для юных покорителей космоса.

 

Расписание занятий:
10.00-12.00 - урок 1;
30 мин. – перерыв;
12:30-14:30 - урок 2;
30 мин. – перерыв;
15:00-17:00 - урок 3.
(Во время урока также предусмотрены короткие перерывы)

 

Тематика занятий:

Пятница - день Биомедицинской электроники (только на ВДНХ):

- создание детьми прибора для измерения времени реакции человека на внешние раздражители. Испытание прибора в игровой соревновательной форме.
- создание прибора для измерения концентрации углекислого газа в выдыхаемом человеком воздухе.
- управление освещением, работой электромотора и даже героем компьютерной игры с помощью электромиографа – устройства для регистрации электрической активности мышц человека.

 

БМЕ

 

Суббота – день 3D-моделированию и печати:

- знакомство с миром 3D-графики, освоение программы для 3D-моделирования;
- создание собственной 3D-модели для космической миссии;
- знакомство со способами 3D-печати, печать своей модели на 3D-принтере на память.

 

3Д

 

Воскресение – день робототехники:

- сборка и программирование первого настоящего космического робота;
- создание робота-охранника, реагирующего на присутствие человека на космическом корабле;
- бои роботов за ресурсы новой планеты, управление своим роботом в бою.

 

бои роботов

 

Место проведения:
- г.Киев, ст.метро Выставочный центр, пр-т. Ак. Глушкова, 1, Национальный комплекс "Экспоцентр Украины", 4 павильон, Научно-развлекательный центр Smart Robots;
- г.Киев, Троещина, ул. Т.Драйзера, 21, ТЦ "Сириус", 2 этаж, Центр робототехники Boteon (только СБ и ВС);
- г. Харьков, ст. метро Героев труда, ул. Ак. Павлова, 160-К, ТЦ "524", 2-й этаж, Центр робототехники Boteon (только СБ и ВС).

 

Спешите записать ребенка по ссылке "Записаться на интенсив-курс"


Стоимость курса:
1 день - 650 грн.
2 дня подряд - 1200 грн. (экономия 8%)
3 дня подряд (только на ВДНХ) - 1700 грн. (экономия 20%)

 

детали по тел: 0800 752 572

Белый Анатолий

ЛЕТНЯЯ ШКОЛА РОБОТОТЕХНИКИ «BOTEON» 2017

Весна пролетит незаметно и все ближе летние школьные каникулы.
А как дети проведут это лето и чем каникулы им запомнятся?
Центр робототехники "Boteon" предлагает Вам подарить своему ребенку незабываемые каникулы в ЛЕТНЕЙ ШКОЛЕ РОБОТОТЕХНИКИ «BOTEON» сезона 2017 и совершить КОСМИЧЕСКОЕ ПУТЕШЕСТВИЕ чтобы ОСВОИТЬ НОВЫЕ ПЛАНЕТЫ!


ЛШ
0800 752 572

 

Тема Летней школы: «КОСМИЧЕСКОЕ ПОСЕЛЕНИЕ «BOTEON»

(для ребят от 8 лет)

 

Мы точно знаем, насколько важно сочетать обучение теоретическим основам с выполнением практических заданий, поэтому, все занятия в Летней школе проводятся на реальных роботах, и действующих электронных устройствах.

 

В 2017 году Летняя школа робототехники пройдет в нескольких регионах Украины:

В дневных вариантах:
- г. Киев и Киевская область г. Обухов;
- г. Харьков;

- г.Черновци;
- г. Днепр.

 

В выездных вариантах:

- Харьковская область, Волчанский  район, пос. Ст. Салтов;
- Закарпатская область, горный курорт Драгобрат в Карпатах;
- Одесская область, курорт Затока;
- Ивано-Франковская область. г. Верховина

 

Отдельно на локациях наших партнеров запланировано проведение летних дневных интенсивов, которые кардинально отличаются от Летней школы упрощенной учебной программой и регламентом!

 

Предварительно записаться на программу Летней школы робототехники 2017 можно заполнив он-лайн заявку:
"ссылка на он-лайн заявку"

 

 

В ПРОГРАММЕ ЛЕТНЕЙ ШКОЛЫ РОБОТОТЕХНИКИ

«КОСМИЧЕСКОЕ ПОСЕЛЕНИЕ «BOTEON»

 

Подготовка к космическому путешествию.

Перед большим космическим путешествием каждый начинающий космонавт обязан пройти предполетную подготовку, которая включает в себя физическую, психологическую и интеллектуальную часть.
Чтобы совершить полет, нужно преодолеть земное притяжение, а для этого нужно все знать о гравитации. Мы проведем с детьми серию физических экспериментов, расскажем о природе магнитов и магнитного поля, покажем как можно «увидеть» магнитные поля.
Вместе с детьми с легкостью преодолеем земное притяжение и покажем как можно парить в воздухе - магнитная левитация.

 

левитация

 

Создание космических роботов на основе Arduino.


На основе электронного конструктора Arduino делают от элементарных устройств до сложных роботов, манипуляторов, станков, систем наблюдения и безопасности, и даже летательных аппаратов. Простор для творчества неисчерпаем. Язык программирования для Arduino довольно прост и при правильном подходе по силам любому школьнику.
Дети соберут своих первых космических роботов-воинов S-BOT, оснащенных лазерными пушками и световыми мечами. Чтобы робот смог защитить астронавта, нужно уметь им управлять, для этого мы будем проводить тренировочные бои роботов на световых мечах и упражняться в меткости на стрельбах из лазерной пушки робота.
Чтобы производить разведку на других планетах нам необходимы роботы разведчики. Мы сделаем мобильных роботов-разведчиков G-BOT на дистанционном управлении с помощью Android-смартфона. Эти роботы смогут скрытно пробраться в любой уголок далекой планеты и собрать необходимые разведданные, а также, при необходимости дать достойный отпор неприятелю.
Также сконструируем робота-балансира, который будет ездить вертикально на 2х колесах на дистанционном управлении.

 

роботы

 

робот

 

Ракеты, квадрокоптеры,  летательные аппараты

Без ракеты в космос никак не попасть, поэтому будущие покорители космоса будут сами строить себе настоящие ракеты. Каждая ракета взмоет со стартовой площадки в небо к звездам, начав отсчет большого космического путешествия.
Каждый астронавт должен уметь управлять дроном, а это о не просто. Мы научим детей управлять квадрокоптером и снимать крутое видео с высоты птичьего полета. Также сделаем замеры атмосферных параметров на разных высотах и построим графики.
Перед тем как строить ракеты нужно познакомится с ключевыми понятиями аэродинамики, для этого мы построим модели планеров и будем отрабатывать на них технику стабильного полета.

 

квадрик

 

ракеты

 

Чтобы жить нужно дышать

Как известно, человеку чтобы выжить нужен кислород, поэтому мы будем делать все, чтобы его добыть на другой планете.
Все просто если есть вода, при помощи несложной химической реакции мы покажем как под действием постоянного тока разложить обычную воду на составляющие: водород и кислород.
Не секрет, что самый лучший источник кислорода – это зеленые растения, но как их вырастить в безжизненных условиях другой планеты? Решение этого вопроса есть, это специальная умная теплица с автоматическим контролем влажности почвы, температуры, освещения, уровня кислорода внутри и других параметров. Все это дети сделают сами, увидят на сколько быстро прорастут первые ростки и начнут генерировать кислород, перерабатывая углекислый газ.

 

цветок

 

Создание жилых модулей для космического поселения

С целью исследования жизни на других планетах астронавтам необходим специальный космический дом с автономными системами жизнеобеспечения и альтернативного энергоснабжения, которыми будем управлять с земли на расстоянии миллионы километров.
. На основе приобретенного опыта по технологиям Smart House мы с детьми создадим жилые модули для комфортного пребывания астронавтов на другой планете. Конечно же все системы жизнеобеспечения в этих модулях будут полностью автономны и автоматизированы. Дети на основе разных, датчиков, проводов, исполнительных устройств соберут и испытают системы умного освещения, климат-контроля, видео наблюдения с удаленным доступом; охранные сигнализации с широким спектром контролируемых параметров (проникновение, загазованность и задымление, затопление, постороннее движение и т.д.). Из таких модулей и будет состоять наше космическое поселение.

 

смарт

 

Энергообеспечение космического поселения.

В космосе нет традиционных электростанций, поэтому мы будем использовать альтернативные источники энергии для электропитания нашего поселения.
Всем известно, что в космосе очень большой поток ультрафиолетового излучения, эго мы используем для генерации электричества и сделаем свою солнечную электростанцию, которая будет поворачиваться автоматически следуя за ходом солнца для максимальной производительности.
В дополнение мы сделаем ветрогенератор, с помощью которого можно зарядить мобильный телефон или другое портативное устройство.
Также мы покажем как добыть электричество с помощью привычных нам предметов и продуктов питания, которые есть на каждой кухне.

 

солнечная батарея

 

Защита космического поселения

Для защиты нашего поселения от инопланетного вторжения устроим систему противокосмической обороны, установим локаторы кругового обзора для сканирования космического пространства. На поверхности станцию будут защищать наши знакомые роботы-воины с лазерными пушками.
Используя знания по фундаментальной физике мы создадим грозное оружие для отражения атак из космоса – электромагнитный ускоритель масс или рельсотрон. Эта космическая пушка будет стрелять снарядами, которые разгоняются до суперскорости под действием магнитного поля. Перед таким оружием не устоит ни один агрессор.

 

локатор

 

Космические исследования - основная работа астронавта

Чтобы исследовать поверхность другой планеты, изучить состав почвы и найти полезные ископаемые на ней, мы будем использовать беспилотный планетоход «EARTH», который управляется по телеметрическому каналу на расстоянии 5000 км. Тоесть астронавту даже не нужно покидать свой жилой модуль, планетоход все сделает сам. Полезные ископаемые, найденные планетоходом образци будут доставлены в нашу лабораторию для проведения химического анализа и определения состава вещества.

 

планетоход

 

Наблюдение за космическими явлениями

Для наблюдения за космическими явлениями, планетами, звездными скоплениями, туманностями, активностями космических тел мы будем использовать большой телескоп.
Наверное, нет зрелища более привлекательного и в то же время более захватывающего, чем картина Луны, рассматриваемой в телескоп. Лунная поверхность это многочисленные кратеры, горы, цирки, расщелины и борозды – от увиденного дух захватывает.

 

телескоп

 

3D-моделирование и 3D-печать.

На другой планете может случится все что угодно, любая поломка, а запчастей достать негде, Земля находится очень далеко. Но это не проблема для наших юных астронавтов, ведь они могут смоделировать и распечатать любую деталь на 3D-принтере.
Каждый испытает себя в роли инженера-конструктора и разработает собственные 3D-модели разной сложности, которые распечатают на 3D-принтере. Это могут быть составляющие части наших ветро- и гидроэлектростанций, которые мы будем монтировать на другой планете.
Также в космосе будут использоваться 3D-ручки.

 

принтер

 

Поддержание здоровья астронавтов в условиях космоса.

Поддержание физической формы и здоровья в условиях невесомости это важная задача и тут помогут знания по биомедицинской электронике.
Дети узнают о общем устройстве нервной системы человека и о способах измерения биометрических параметров. Из элементов специального конструктора соберут прототипы приборов: электрокардиограф, электроэнцефалограф, электромиограф, полиграф - детектор лжи и испытают их в действии.
Для поддержания физической формы астронавтов будут использовать велотренажёр, турник, брусья и др. До и после физических нагрузок обязательное измерение уровня углекислого газа в выдыхаемом воздухе и частоты пульса. Чтобы не терять бдительность будем периодически в игровой форме проверять скорость реакции астронавтов.
Космические технологии позволят ребятам силой мысли управлять разными устройствами, например зажигать светодиод или включать серводвигатель. Самым интересным будет – знакомство с головой робота, которая в точности дублирует мимику лица человека.

 

БМЕ

 

Питание, досуг и отдых астронавтов.

Питание астронавтов должно быть полностью сбалансировано, богатое полезными минералами, белками, углеводами. Такое питание подготовлено для каждого астронавтов.
В перерывах от исследований астронавтам можно отдохнуть, поиграть в волейбол, футбол, бадминтон, настольный теннис или другие игры используя современные гаджеты: дополнения реальности - Kinnect, очки виртуальной реальности, игровая приставка Х-ВОХ и другое.
Каждый может стать настоящим снайпером тренируясь в стрельбе в лазерном тире.
Кроме того, у астронавтов будет возможность познакомится с настоящим роботом гуманоидом «Йошой» и добрым роботом «Валли».

 

вилли

 

йоша

 

воллейбол

 

 

 

ЧЕМУ ДЕТИ НАУЧАТСЯ У НАС?


• схемотехнике и конструированию электронных автоматических систем;
• освоят графические языки программирования Scratch, Ardublock, и текстовый С++ с практическим применением на реальных устройствах;
• создавать настоящих роботов, управляемых с помощью Android-смартфона;
• управлять квадрокоптерами и снимать видео с высоты птичьего полета, делать замеры атмосферных параметров в небе;
• создавать 3D модели и распечатывать их на 3D-принтере;
• разбираться в технологиях Smart House и создавать автономные системы жизнеобеспечения;
• строить настоящие ракеты и запускать их в небо;
• создавать космические автономные системы с дистанционным управлением;
• использовать системы эхолокации на базе локатора кругового обзора;
• проводить интереснейшие эксперименты по физике;
• узнают о мире виртуальной и дополненной реальности;
• как преодолеть земное притяжение и парить в воздухе под действием магнитного поля;
• что такое электромагнитный ускоритель масс, как он работает (пушка Гаусса);
• как управлять электронными устройствами на большом расстоянии через интернет;
• как сделать умную теплицу для максимально быстрого выращивания зелени;
• как работает нервная, дыхательная, опорно-двигательная системы человека и как собрать прибор для измерения биометрических показателей человеческого организма и многое другое.

 

ГДЕ И КОГДА БУДЕТ ПРОХОДИТЬ ЛЕТНЯЯ ШКОЛА?

 

Предлагается несколько вариантов проведения Летней школы робототехники в разных регионах Украины.


Дневная программа рассчитана на ежедневное пребывание детей в группах до 14 человек в месте проведения мероприятий:
с понедельника по пятницу с 10:00 до 17:30, суббота с 10:00 до 15:00, воскресение – выходной.
Питание:
В дневной программе предусмотрено 2х разовое питание: полноценный горячий обед и полдник. Также по желанию на протяжении дня дети смогут подкрепится печеньем и конфетками с чаем.

 

Заезды:
- 1 смена: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 смена: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 смена: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 смена: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 смена: 14.08 - 25.08.2017.

 

Возможно ли сочетать обучение передовым технологиям с традиционным летним отдыхом, подальше от душного города и гудящих системных блоков? Команда летней школы робототехники «BOTEON» справилась с этим заданием и приглашает Ваших детей пройти увлекательную выездную программу.

Выездная программа предусматривает выезд группы детей до 16 человек вместе с сопровождающими непосредственно к месту проведения и пребывание там 12 дней (11 ночей).
Питание, проживание, трансфер в выездной программе:
- предусмотрено 3х разовое питание согласно меню базы отдыха (завтрак, обед, ужин + полдник);
- проживание в 2х, 3х и 4х местных номерах с санузлом;
- сопровождение – 2-3 взрослых;
- централизованный трансфер от места сбора/встречи до базы отдыха.
Встречи людей из других регионов.

 

Заезды выездных групп приведены ниже.

 

 * по некоторым локациям возможны изменения в графике заездов, подробности уточняйте у оператора 0800 752 572

 

НАШИ ЛОКАЦИИ

Дневные группы:


1) г. Харьков, ст. метро Ботанический сад, ул. Тобольская, 46, ЕКЦ «БейтДан» - только дневные группы.
Удобное место расположения, хорошая транспортная развязка, современное здание, большой холл, оснащение кондиционерами, оборудованная спортплощадка, рядом находится Саржин яр с природным источником минеральной воды и чистым воздухом Харьковского ботанического сада.

 

2) г. Харьков, ст. метро Героев труда, ул. Ак. Павлова, 160-К, ТЦ "524" - только дневные группы.
Удобное место расположения, хорошая транспортная развязка, современное здание, оснащение кондиционерами. Недалеко находится сосновая роща и зона отдыха Журавлевского гидропарка, где можно погулять и отдохнуть от занятий.

 

Цена дневной программы для одного человека в г. Харьков - 4200 грн.

 

3) г. Киев,ст.метро Контрактова площа, пер. Ярославский, 1/3, НUВ 4.0 - только дневные группы.
Удобное место расположения, хорошая транспортная развязка, современное здание, оснащенное кондиционерами. НАВ 4.0 – это инновационный и образовательный центры, бизнес-инкубатор и конференц-зона. Все пространство наполнено современной техникой и обеспечено безупречным сервисом.

 

4) г. Киев, ст.метро Выставочный центр, пр-т. Ак. Глушкова, 1, Национальный комплекс "Экспоцентр Украины", 4 павильон - только дневные группы.
Удобное место расположения, хорошая транспортная развязка, современное комфортное здание, оснащенное кондиционерами. Большая полезная площадь для занятий и игр. Большое пространство для про

 

5) г. Киев, ст.метро Вокзальная/Университет, площадь Победы, 3,  ТРЦ "Украина", сеть детских парков "Дитяча Планета" - только дневные группы.

Крупнейший в Украине парк празднования дней рождения и для активного семейного отдыха. Это огромная площадь забав и развлечений для детей. Современное оборудование и замечательные аудитории для занятий, оборудованные современными мультимедийными средствами. Детям будет очень комфортно в таких условиях. 

 

6) г. Киев, с. Софиевская Борщаговка, ул. Боголюбова, 8. - только дневные группы.
Удобное место расположения, хорошая транспортная развязка, современное комфортное здание, оснащенное кондиционерами. Удаленность от шумных улиц и дорог, чистый воздух.

 

Цена дневной программы для одного человека в г. Киев - 4700 грн.

 

7) г. Киев, жилой массив Троещина, ул. Т.Драйзера, 21, ТЦ "Сириус", 2 этаж - только дневные группы.
Удобное место расположения, хорошая транспортная развязка, современное комфортное здание, оснащенное кондиционерами. Большая полезная площадь для занятий и игр.

 

Эксклюзивная цена для жителей Троещены - 4200 грн.

 

8) г. Днепр, пр-т Д. Яворницкого, 49, коворкинг "365" - только дневные группы.
Удобное место расположения – центр города, комфортное здание, оснащенное кондиционерами.

 

9) г. Черновцы, парк культуры и отдыха -  только дневные группы.
Удобное место расположения – центр города, комфортное светлое помещение, чистый воздух городского парка.

 

Стоимость дневной программы на одного человека в г. Черновцы - 2900 грн.

 

10) г. Обухов Киевской области, ул. Киевская, 132 - только дневные группы.

Удобное место расположения – центр города, комфортное светлое помещение,

 

 

Выездные группы:


1) Харьковская область, Волчанский район, пос. Старый Салтов База отдыха им. Соича – выездные группы.
За 40 км. от шумного мегаполиса, среди чудесной природы соснового леса на берегу Печенежского водохранилища дети смогут насладиться свежим воздухом и уникальной атмосферой единения с природой, испить целебной артезианской водицы и позагорать на одном из лучших пляжей побережья. Оборудованные спортплощадки. На территории базы доступен WiFi.

 

 Заезды на локации в Харьковской области:
- 1 смена: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 смена: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 смена: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 смена: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 смена: 14.08 - 25.08.2017.

Место встречи/сбора - г. Харьков

 

Цена выездной программы на базе отдыха в Харьковской области на одного человека - 7900 грн.

 

2) Карпаты, горный курорт Драгобрат в пос. Ясиня, Раховского района Закарпатской области, усадбьа «Журавель» – выездные группы.

Ясиня - большое по карпатским меркам поселок, который зимой превращается в горнолыжную Мекку. Расположенный на высоте 650 м. над уровнем моря между Свидовецким и Черногорским хребтами рядом с сердцем Карпат - горой Говерла. С Ясине начинается подъем на самый высокогорный курорт Украины - Драгобрат. Окрестности поселка - леса, высокие горы и долины , где летом выпасают стад коров и овец. Леса богаты на флору и фауну. Все это создает отдых здесь незабываемым.
Усадбьа «Журавель» построена и оформлена в традиционном «карпатском» стиле с обилием этнические элементов интерьера и прекрасно оформлена некрашеным деревом.

Заезды:

- 1 смена: 02.07 - 13.07.2017;
- 2 смена: 15.07 - 26.07.2017.

 

Место встречи/сбора - ЖД вокзал в пос.Ясыня

 

Цена выездной программы в пос.Ясиня на одного человека - 8900 грн.

 

3) Одесская область, курорт Затока, база отдыха "Хуторок" – выездные группы
Что может быть приятнее, чем летний отдых на берегу Черного моря. Мы предоставляем такую возможность на базе отдыха в Одесской области на курорте в Затоке - это лучшее место для проведения отпуска с детьми и в веселой компании. База отдыха «Хуторок» расположена на песчаной косе, между Днестровским лиманом и Черным морем. До морского пляжа – 500 метров, расстояние до собственного пляжа базы отдыха на Днестровском Лимане – 50 метров.
База отдыха «Хуторок» это 4х этажное здание, построенное из экологически чистого дерева. Просторная территория базы отдыха оснащена уютными беседками, детской и спортивной площадками, бассейном, есть тренажерный зал и столы для настольного тенниса. Проживание на базе и активный отдых детей осуществляется под постоянным присмотром двух опытных педагогов.

 

Заезды в Затоке:

- 1 смена: 31.07 - 11.08.2017;
- 2 смена: 14.08 - 25.08.2017.


Место встречи/сбора - ЖД вокзал в г. Одесса


Цена выездной программы в Одесской области на одного человека - 8900 грн.

 

4) г. Верховина в Ивано-Франковской области, молодежный центр «Мысль» - выездные группы

Верховина - живописный уголок горных Карпат, край полон красоты природы, центр гуцульской культуры, овеянный легендами и народными преданиями про Довбуша. Место, где сохранены с давние обычаи и традиции удивляют каждого, а слава о еловый край, целебный воздух, минеральные воды и хрустальные источники распространяется далеко за пределами Украины.

Заезд смены в г. Верховина : 02.07 - 15.07.2017

Место встречи/сбора - г. Черновци

 

Цена выездной программы на одного человека в г. Верховина - 7300 грн.

 

 


БРОНИРОВАНИЕ МЕСТ И ОПЛАТА

 

Предварительно записаться на программу Летней школы робототехники 2017 можно заполнив он-лайн заявку:

 "ссылка на он-лайн заявку"

 

 тел: 0800 752 572


E-mail: edu@boteon.com

 

СКИДКИ


Спешите заказать место в Летней школе робототехники уже сейчас! При записи на программу и внесении авансового платежа в размере 50% от стоимости программы - Вы получите скидку:
- с 23 мая до 06 июня 2017 г. – скидка 7%;
- с 07 до 19 июня 2017 г. – скидка 3%.

 

Мы ценим наших друзей, поэтому для наших постоянных слушателей действует скидка - 10% независимо от даты записи и внесения авансового платежа.
Также предусмотрены групповые скидки и скидки для переселенцев из Донецкой и Луганской областей.

 * максимальная скидка для слушателей может составлять не более 20%.

 

Необходимые документы для приема детей в летнюю школу робототехники:

1. Анкета ребенка (заполняется родителями). 

2. Договор с родителями;

3. Медицинская справка о состоянии здоровья ребенка от терапевта - форма 079-О.

4. Копия паспорта родителя (для оформления договора).

5. Копия свидетельство о рождении ребенка.

 

 

 

Дополнительно планируется проведение дневных Летних интенсивов на локациях наших партнеров на тему "Основы робототехники и Умный дом" по адресам:


- г. Киев, ст. метро Святошино, ул. Туполева, 3.
- г. Киев, Харьковский жилой массив, ул.Архитектороа Вербицкого, 1, ТЦ NEW WAY, помещение "Детская Планета".
- г. Ирпень, ул. Соборная, 137.
- г. Бровары Киевской области, ул. М.Лагуновои, 4-Б.
- г. Сумы, ул. Римского-Корсакова, 2, СумГУ центр. корпус
- г. Львов, ул. Научная, 7-Б.
- г. Житомир, ул. Киевская, 81, 3й этаж - только дневные группы.

 

Летний интенсив не является форматом Летней школы робототехники!

Это совсем другая форма проведения досуга, которая кардинально отличается от ЛЕТНЕЙ ШКОЛЫ РОБОТОТЕХНИКИ по регламенту, программе и форме проведения. Программа летних интенсивов базируется на занятиях по основному курсу по робототехнике 2 уровня «Основы робототехники. Умный дом. Internet of Things »с некоторыми тематическими дополнениями. По всем вопросам относительно условий проведения летних интенсивов желательно обращаться непосредственно на локации на которых они проводятся.

 

Контакты учебных центров по Украине

 

 

* Программа Летней школы робототехники может быть частично дополнена и скорректирована, также могут быть незначительно скорректированы даты заездов. Все изменения будут оперативно отражены на информационных порталах Центра робототехники "Boteon".

Белый Анатолий

Всеукраинский конкурс детских креативных проектов по робототехнике на платформе Arduino «Boteon Robotics Challenge 2017»

конкурс

 

Дорогие друзья!
Весна в уже полном разгаре, а это значит, что приближается самое яркое и самое интересное событие, которое подытоживает уходящий учебный год - Всеукраниский конкурс детских креативных проектов по робототехнике на платформе Arduino
«Boteon Robotics Challenge 2017»

 

Основные цели, уже ставшего традиционным Конкурса детских проектов - это выявление и поощрение молодых талантов, желающих проявить себя в работе над реальными проектами, отбор лучших проектов, для дальнейшего развития по программе акселерации StartUp-проектов от ЦР «Boteon», обобщение и закрепление знаний, умений и навыков, приобретенных учениками в учебном году, а также популяризация робототехники среди детей и молодежи в целом.

 

Незабываемо прошел прошлый Конкурс в декабре 2016 года, на котором свои работы представили порядка 158 команд, а лучшие из них были включены в программу акселерации StartUp-проектов от ЦР «Boteon». 

Результаты прошедшего конкурса и работы конкурсантов можно посмотреть «перейдя по ссылке»

 

В этот раз борьба ожидается нешуточная, ведь в Конкурсе примут участие команды юных изобретателей 25 учебных центров  «Boteon» из городов: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Суммы, Черкассы, Львов, Черновцы, Хмельницкий, Житомир, Ирпень и Бровары Киевской области, Покров Днепропетровской области и других. Больше участников, больше проектов, больше призов, больше детских улыбок.  

В грядущем Конкурсе борьба будет происходить аж в 6 номинациях:

1) Smart House - проекты устройств, применимых в быту, для оснащения Умного дома, проекты охранных систем и сигнализаций Security Systems;

 

смарт

 

 2) Mobile robots - проекты динамических и мобильных роботов, манипуляторов и т.д., выполняющих разные полезные задачи;

 

моб.робот

3)  Green planet - проекты, связанные с альтернативными источниками энергии, а также по сохранению и улучшению экологии;

 

а

 

 4) Game projects - проекты игр и устройств для развлечений;

 

 

игры

 

 

5) Biomedical engineering  - проекты, связанные с измерением и обработкой биометрических параметров человека, биомедицинской инженерией;

БМЕ

 

 

 6) Space technology - проекты, связанные с системами автономного жизнеобеспечения, удаленным управлением этими системами, эхо- и радиолокацией, летательными аппаратами, зондами и прочими «космическими» технологиями

 

космос

 

Чтобы все было по-честному в отношении ребят, которые совсем недавно начали обучение, каждая номинация Конкурса будет иметь 2 категории сложности: проекты в программной среде S4A; проекты на графическом языке программирования Ardublock и в интегрированной среде разработки Arduino IDE на языке С++.

 

Также новыми правилами предусмотрен отборочный тур, чтобы выбрать лучшие из лучших работ, которые будут бороться в финале Всеукраинского конкурса Boteon Robotics Challenge на площадке в г. Киев в конце мая 2017 г.Старт конкурса дан, время пошло ...

 

Белый Анатолий

Всеукраинский форум ЦР «Boteon» посвященный созданию «Школы преподавателей»

 

фото

 

В связи с открытием нового проекта «Школа преподавателей» Центра робототехники «Boteon» проводит Всеукраинский форум, посвященный этому событию. На форум приглашаются преподаватели учебных центров и другие сотрудники, франчайзи, партнеры ЦР «Boteon», а так-же все желающие проявить себя как преподаватель курсов по робототехнике и не только.


Цель этого мероприятия – решение вопросов, связанных с открытием проекта и эффективным его функционированием. Во время форума мы хотим обсудить детали перспективного проекта, максимально прислушаться к мнениям заинтересованных сторон и учесть все моменты в процессе его реализации.
В том числе состоится презентация обучающей программы для тех, кто хочет начать собственное дело в сфере IT-образования - «Преподаватель-предприниматель», которая будет одной из составляющих проекта «Школа преподавателей».


Также на форуме поднимается вопрос о создании новой формации «Лига «Boteon». Это некое добровольное «общественное образование», основу которого создадут сотрудники и партнеры Центра робототехники «Boteon», а также все желающие, кто интересуется робототехникой, программированием, и инновациями другого рода в сфере IT, кто хочет развиваться и шагать в ногу со временем.
Цель создания «Лиги «Boteon» – популяризация робототехники, высоких технологий и научного мышления в целом. В рамках деятельности «Лиги «Boteon», будут осуществляться разного рода молодежные проекты: выставки, конференции, конкурсы, экскурсии, стажировки  многое другое.

 

Всеукраинский форум Центра робототехники «Boteon» посвященный созданию и открытию «Школы преподавателей» пройдет в 2 этапа 10 и 17 февраля 2017 года, начало в 18:00.
Адрес проведения: г.Киев, Ярославский переулок, 1/3, здание HUB 4.0, 3й этаж, зал Intelligence

 

Участие в форуме бесплатное.
Предварительная регистрация на участие обязательна, для этого нужно заполнить регистрационную форму:  ссылка на формуДополнительная информация по тел: 0 800 752 572

 

 

 

 

Белый Анатолий

ПІДСУМКИ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМА ЦЕНТРА РОБОТОТЕХНІКИ «BOTEON» та конкурсу дитячих проектів Boteon Robotics Challenge

 

волли

Шановні друзі, колеги, партнери та гості нашої сторінки!

 

Ось і закінчується черговий рік. Він був не простий але цікавий і сповнений знаковими подіями. Остання знакова подія року, що минає – ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЦР «BOTEON», який відбувся 25 грудня у м. Києві у приміщенні  інноваційного та освітнього центру, бізнес-інкубатора HUB 4.0 за адресою: пров. Ярославский, 1/3.

 

форум   

    Алексей

 

Кінець року це завжди час для підведення підсумків і оцінок зробленої роботи, ось і учасники форуму у форматі круглого столу обговорили основні досягнення, дали їм оцінку, а також визначили пріоритетні напрямки роботи на наступний рік.
Основні питання, які були винесені на розгляд:

  •  координація взаємодії філій і партнерів ЦР «Boteon», спрямована на дотримання єдиних принципів і стандартів послуг, що надаються;
  • обов’язкова атестація викладачів та моніторинг знань учнів, як необхідні складові контролю якості надання освітніх послуг;
  • навчальні курси для викладачів робототехніки; 
  • стандарти навчально-виховного процесу, нові навчальні програми та посібники;
  •  вимоги до безпеки навчальних приміщень та інше.

Обговорення питань відбулося в режимі конструктивного діалогу і по кожному з них були винесені відповідні об’єктивні рішення.
У рамках круглого столу відбувся виступ представника компанії OSDirect Лілії Горілої, яка розповіла про можливості співпраці з лідерами думок, керувати їх враженнями та впливати на їх дії.

 

лилия

 

Свій стартап-проект «Raccon.world» «Секрети і таємниці загадкового світу віртуальної та доповненої реальності» представили Світлана Мальована та Олексій Радовіченко.

 

Мальована 

клипса


Керівник конструкторського бюро ЦР «Boteon» Роман Барибін ознайомив учасників форуму з новою перспективною амбітною програмою Компанії - «Покоління Boteon освоює космічні технології».

  рома

         рома 2


Найбільш яскравою подією Форуму був фінал конкурсу дитячих проектів «Boteon Robotics Challenge».

У конкурсі взяли участь 158 команд з різних куточків України (Київ, Львів, Одеса, Суми, Харків, Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Ірпінь), загальна кількість учасників налічувала понад 500 осіб. Кожна команда представила свій унікальний проект на основі Arduino, які оцінювалися у трьох номінаціях.

 

У номінації проектів у візуальному програмному середовищі Scratch for Arduino «S4A - light» перше місце отримала команда з міста Суми «Бунтар-2», яка представила проект «Koteyka». Хлопці придумали і створили робота, який може бавитися з домашніми улюбленцями. Маніпулятор рухає вогник лазерної указки по довільній траєкторії і домашній улюбленець (котик чи собачка), буде намагатися спіймати цей вогник.

 

 

Друге місце у цій номінації зайняла команда із міста Суми «Cyber force». Команда представила проект «Робот-кур’єр». Цей робот може перевозити певні вантажі по запрограмованій траєкторії. Робот також інформує про факт доставки і передачі вантажу.

 


Третє місце у цій номінації посіла команда з Харкова - «Spiken». Їхній проект називається «Робот-батарейщик». Цей проект має екологічне спрямування, суть його полягає в тому, що робот фіксує кількість батарейок, які кинуто в спеціальну збірну урну, коли урна заповнюється робот видає звукове повідомлення інформуючи про цей факт і про необхідність замінити збірну урну.

 

 


У номінації проектів у візуальному програмному середовищі Scratch for Arduino «S4A - high», де були представлені більш складні проекти, перше місце посіла команда з міста Чернівці «НСО-невідомий смачний об’єкт» із проектом «Піцерізка». Робот, який спроектувала і створила команда може автоматично розрізати піцу (або в принципі, що завгодно) на зазначену кількість однакових частин.

 


Друге місце у номінації посіла столична команда «Юні винахідники» із проектом «Коробка з таймером». Юні винахідники створили спеціальну коробку, яка обмежує доступ до об’єкта на заданий час. Цей пристрій можна використовувати, скажімо для збереження телефону школяра, на той час коли він виконає домашні завдання. Якщо школяр захоче забрати телефон раніше, то до загального часу буде додано ще одну хвилину і так щоразу при кожній подальшій спробі забрати свій «гаджет» раніше визначеного терміну.

 

 

Третє місце у номінації зайняла команда «Sevendora» зі славного міста Львів. Учасники команди представили на конкурс проект «Частотомір». Цей прилад можна використовувати для проведення експериментів з механіки, для вимірювання частоти і періоду будь-яких механічних коливань.

 

 


Найбільш складні роботи були представлені у номінації проектів в інтегрованому середовищі розробки Arduino IDE програмною мовою C++.

Перше місце у цій номінації посіла команда з Харкова «Dangerous V2.0» з проектом «Лазерний тир». Команда вдосконалила і модернізувала створений ними раніше проект доповнивши його новими зручними і навіть «революційними» рішеннями.

 


Друге місце у номінації посіла команда з міста Черкаси «WoodPeckers» з проектом «Енігма». Це команда, яка продовжила справу відомого математика Алана Тюрінга. Хлопці на базі Arduino створили аналог відомої дешифрувальної машини часів другої світової війни. Їх пристрій може шифрувати текст в «Азбуку Морзе» і навпаки.

 


Третє місце у номінації посіла команда з Києва «Star robotics», яка представила проект «Alpha-house». Цей проект являє собою нову концепцію «розумних вігів», які зможуть визначати не тільки вагу продуктів, а й перевіряти наявність чи відсутність необхідних продуктів на домашній кухні дистанційно.

 

 

Більше відео Ви можете переглянути на нашому YouTube-каналі

 

Завантажити рейтингову таблицю учасників конкурсу з посиланнями на їх проекти:  


Центр робототехніки «Boteon» нагородив переможців конкурсу цінними і пам’ятними призами, в тому числі і навчальними конструкторами, але основним призом є те, що ЦР «Boteon» бере на себе зобов’язання підтримки і розвитку проектів представлених дітьми, адже за такими перспективними і розумними дітьми наше майбутнє і майбутнє нашої країни. Ми сьогодні навчаємо дітей, які завтра зроблять впевнені кроки у майбутнє високих технологій, освоєння космосу та вивчення нових горизонтів наукового пізнання світу.

 

подарки

 

подарок   

фото

 

 

На Конкурсі було представлено багато проектів, які мають велике соціальне та наукове значення і сміливо можуть розвиватися як самостійні StartUp-проекти. Саме тому керівництвом Центру робототехніки «Boteon» прийнято рішення щодо започаткування програми акселерації для юних винахідників-стартаперів. Завдяки цій програмі слухачі Центру робототехніки, проєкти яких відібрали для участі у програмі,  отримують цільову фінансову підтримку для розвитку цих проектів, їх доробку та вдосконалення щоб в результаті отримати повноцінний конкурентний StartUp-проект.
У програми акселерації для юних стартаперів на 2017 рік візьмуть участь наступні команди:

1. Команда "Wrench-Team" з міста Київ (Оболонь) з розважальним проектом Робот HighFive;

2. Команда "Славные ребята" з міста Ірпінь Київської області з соціально-спрямованим проектом Розумний смітник;

3. Команда "P.P.A.P." з  міста Чернівці з соціально-спрямованим проектом Супер смітник;

4. Команда "Dangerous V.2.0." з міста Харків з розважальним проектом Лазерний тир;

5. Команда "Star robotics" з міста Київ з науковим та соціально-спрямованим проектом Alpha - house;

6. Команда "M&M's" з міста Харків з науковим проектом Маніпулятор.

Дякуємо учасникам за цікаві ідеї, бажаємо наснаги та наполегливості у реалізації свого першого StartUp в рамках програми акселерації від Центру робототехніки «Boteon».Прикро, але через ряд причин, незалежних від організаторів Конкурсу, деякі команди не змогли презентувати свої проекти. Сподіваємося, що наступного разу ніхто не залишиться осторонь.
 

За сумлінну працю, добросовісне виконання обов'язків, за зачний внесок у розвиток компанії директор Центру робототехніки Олексій Резніченко нагородив кращих працівників похвальними грамотами та пам'ятними подарунками.

 

маша

 

даня

 

лена

 

ярик

 

Алла

 

все

 

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЦР «BOTEON» залишив у всіх запрошених гарні враження, закріпив впевненість, що Центр робототехніки BOTEON знаходиться на вірному шляху і стрімко крокує до нових успіхів і звершень.


Дякуємо усім, хто знайшов час відвідати ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЦР «BOTEON» 25 грудня 2016 року.

 

 

Белый Анатолий

Домашнє завдання для слухачів навчальних центрів Boteon

Шановні слухачі навчальних центрів робототехніки «Boteon», ми намагаємось зробити навчальний процес більше доступним та насиченим додатковою інформацією для самостійного вивчення та повторення пройдених матеріалів на заняттях з робототехніки.
Пропонуємо до вашої уваги перелік матеріалу та корисних посилань для додаткового ознайомлення та опрацювання у позаурочний час. Крім того, із наведених матеріалів ви можете почерпнути цікаві ідеї для своїх проектів на конкурсі Boteon robotics challenge і здобути заслужену перемогу.

 

Белый Анатолий

BOTEON уверенно шагает вперед, опережая время

фото

 

Уважаемые коллеги, партнеры, друзья и гости страницы!

 

Время идет быстро, кажется, совсем недавно компания Ботеон начала активную деятельность на рынке современных технологий, а прошло уже добрых 4 года с тех пор. Это были годы новых свершений, годы упорной работы на результат, годы воплощения инновационных идей и поиска новых идей, который не прекращается и сейчас.
Пройдя трудный путь, компания Ботеон зарекомендовала себя как инновационный учебный центр по робототехнике, а также высоким технологиям. В нашей линейке услуг представлены авторские обучающие курсы по физике и технике; по основам робототехники, умному дому и интернет вещей; по сервисной робототехнике и производству будущего; по автономным космическим роботам и международной космической станции (МКС); а также блиц-курсы по 3D-печати и проектировании; по биомедицинской электронике.


Мы разработали интересные конструкторы для обучения робототехнике, которые продолжаем модернизировать. Конструкторы полностью оптимизированы под практическую учебную работу, с их помощью слушатель создает своего первого мини-робота, далее трансформирует его в мобильную платформу или балансирующего робота, также быстро может собрать макет умного дома, международной космической станции или производства будущего с конвейерами, гибкими производственными линиями, транспортерами, погрузчиками, манипулятором, системой технического зрения и т. д.


Мы активно расширяем географию наших учебных центров. На сегодняшний день в образовательной сети Ботеон успешно действуют 24 учебных центра в 10 городах Украины, а также учебный центр в г. Хайфа, Израиль. Интерес общества к современным технологиям растет, надеемся, что в этом есть и наша маленькая заслуга, поэтому сеть наших учебных центров будет расширятся и далее.

 

До конца 2016 года остается все меньше времени, а еще сколько всего нужно успеть:

С целью повышения вовлеченности детей в процесс обучения, прививания с детства соревновательного духа, стремления к победе, умения работать в команде в декабре 2016 г. мы проведем конкурс проектов Boteon Robotics Challenge 2016. В конкурсе примут участие команды из всех учебных центров Ботеон, а лучшие команды, чьи проекты будут самые инновационные и полезные для общества поборются за звание лучших роботостроителей в финале конкурса, который пройдет в г. Киев и будут награждены достойными подарками.


К концу года мы приурочили заседание круглого стола руководителей учебных центров и партнеров компании Ботеон, которое состоится 25 декабря в одном из лучших конференц-залов Киева. В рамках заседания мы подведем итоги уходящего года, согласуем планы дальнейшего развития компании в наступающем году и выработаем дорожную карту по развитию и повышению качества предоставляемых услуг.


Ну и конечно-же, ставшая традиционной Зимняя школа робототехники 2016/2017 на зимних школьных каникулах. Это будет необычная программа, она будет инновационной и по-новогоднему, по рождественски сказочной с праздничными вкусностями и развлечениями. Зимняя школа пройдет в городах Киев и Харьков  в 2 смены: новогодняя смена и рождественская смена.

Подать заявку на участие в Зимней школе робототехники можно уже сейчас заполнив форму регистрации


На фоне этих масштабных событий мы также реализуем не менее значимые идеи, а именно внедрение колл-центра Ботеон с единым бесплатным номером по Украине; представим рейтинг учебных центров, основанный на результатах тестирования слушателей и преподавателей; запустим в работу личный кабинет слушателя учебного центра с домашним заданием; дополним наши учебные центры новым оборудованием для обучения и много других полезных идей воплотим в реальность.


Новым и основополагающим на 2017 год вектором развития компании Ботеон становится инновационное предпринимательство и стартап-проекты среди юных дарований (до 18 лет). В наших планах открытие стартап инкубаторов с направленностью IT и робототехника.
Используя накопленный опыт в области робототехники и высоких технологий, мы предложим нашим слушателям запустить собственный стартап в качестве выпускного проекта. Для реализации поставленных целей мы уже налаживаем сотрудничество с производственными и IT компаниями в Украине, Европе, США, Израиле, Китае.


Для ребят старшего возраста (от 18 лет) планируем запуск Школы преподавателей. По окончанию такой Школы каждый выпускник пройдет несколько этапов тестирования по технической части, а также по педагогике и психологии. Выпускники получат сертификат, а также возможность попробовать свои силы либо в качестве преподавателя, либо в качестве преподавателя-предпринимателя.


Всем запомнится начало нового 2017 года запуском долгожданных блиц-курсов по 3D-печати и по Биомедицинской электронике.


Не пройдет 2017 год без грандиозной Летней школы робототехники в Одессе на берегу моря, в Карпатах среди высоких гор, в Старом Салтове в тени соснового бора и традиционных дневных программ в наших учебных центрах.


Кроме того, в ближайшем будущем мы планируем внедрить курсы по таким передовым тематикам как нейросети и искусственный интеллект.


Работая на результат все это время, мы вложили свой труд, знания, опыт в создание инфраструктуры для развития и получения детьми Украины инновационных знаний, мы посеяли творческое семя и ожидаем хороший урожай - урожай успешных перспективных специалистов, инженеров-программистов, конструкторов, проектировщиков, разработчиков современных автоматизированных систем в т.ч. с элементами искусственного интеллекта. Уверены, что эти люди значительно поднимут престиж нашей страны на мировой арене и благодаря им высокие технологии станут обыденностью для каждого жителя Украины и не только.