Робототехника

Иванов Иван

Ще один день, і ще один робот-орігамі, який ходить і стрибає


У цей момент я думаю, що є великі роботи-орігамі, які стрибають вище, ніж коники на Землі. Це остання версія, названа Tribot, яка використовує сплав і плату з пам'яттю, щоб повзати по поверхні, як гусениці, і стрибати, як коники. Сплав змінює форму, коли через нього проходить електрика, це призводить до кумедних невеликих переміщень.
Робот може "стрибати сім раз у висоту" і не потрібно відпочивати між стрибками, - говорить дослідник Джеймі Пайк в лабораторії реконфігурованих робототехніки в ЄПФЛ.
Чому цей невеликий робот важливий? Оскільки він є доступним, може зробити захоплюючі і цікаві речі. Як і оригінальний робот-орігамі, цей маленький хлопець може бути посланий в світ, щоб зібрати дані і зразки, а потім повернутися - або просто загинути в дикій природі.
"Ми зробили робота з численними приводами, кожен з яких ізольований від інших", сказав співавтор Zhenishbek Zhakypov. "Активуючи приводи послідовно, робот починає повзати. Перехідний режим залежить від пружин, які також зроблені з SMA".