Vlad Robot

ПІДСУМКИ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМА ЦЕНТРА РОБОТОТЕХНІКИ «BOTEON» та конкурсу дитячих проектів Boteon Robotics Challenge

 

волли

Шановні друзі, колеги, партнери та гості нашої сторінки!

 

Ось і закінчується черговий рік. Він був не простий але цікавий і сповнений знаковими подіями. Остання знакова подія року, що минає – ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЦР «BOTEON», який відбувся 25 грудня у м. Києві у приміщенні  інноваційного та освітнього центру, бізнес-інкубатора HUB 4.0 за адресою: пров. Ярославский, 1/3.

 

форум   

    Алексей

 

Кінець року це завжди час для підведення підсумків і оцінок зробленої роботи, ось і учасники форуму у форматі круглого столу обговорили основні досягнення, дали їм оцінку, а також визначили пріоритетні напрямки роботи на наступний рік.
Основні питання, які були винесені на розгляд:

  •  координація взаємодії філій і партнерів ЦР «Boteon», спрямована на дотримання єдиних принципів і стандартів послуг, що надаються;
  • обов’язкова атестація викладачів та моніторинг знань учнів, як необхідні складові контролю якості надання освітніх послуг;
  • навчальні курси для викладачів робототехніки; 
  • стандарти навчально-виховного процесу, нові навчальні програми та посібники;
  •  вимоги до безпеки навчальних приміщень та інше.

Обговорення питань відбулося в режимі конструктивного діалогу і по кожному з них були винесені відповідні об’єктивні рішення.
У рамках круглого столу відбувся виступ представника компанії OSDirect Лілії Горілої, яка розповіла про можливості співпраці з лідерами думок, керувати їх враженнями та впливати на їх дії.

 

лилия

 

Свій стартап-проект «Raccon.world» «Секрети і таємниці загадкового світу віртуальної та доповненої реальності» представили Світлана Мальована та Олексій Радовіченко.

 

Мальована 

клипса


Керівник конструкторського бюро ЦР «Boteon» Роман Барибін ознайомив учасників форуму з новою перспективною амбітною програмою Компанії - «Покоління Boteon освоює космічні технології».

  рома

         рома 2


Найбільш яскравою подією Форуму був фінал конкурсу дитячих проектів «Boteon Robotics Challenge».

У конкурсі взяли участь 158 команд з різних куточків України (Київ, Львів, Одеса, Суми, Харків, Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Ірпінь), загальна кількість учасників налічувала понад 500 осіб. Кожна команда представила свій унікальний проект на основі Arduino, які оцінювалися у трьох номінаціях.

 

У номінації проектів у візуальному програмному середовищі Scratch for Arduino «S4A - light» перше місце отримала команда з міста Суми «Бунтар-2», яка представила проект «Koteyka». Хлопці придумали і створили робота, який може бавитися з домашніми улюбленцями. Маніпулятор рухає вогник лазерної указки по довільній траєкторії і домашній улюбленець (котик чи собачка), буде намагатися спіймати цей вогник.

 

 

Друге місце у цій номінації зайняла команда із міста Суми «Cyber force». Команда представила проект «Робот-кур’єр». Цей робот може перевозити певні вантажі по запрограмованій траєкторії. Робот також інформує про факт доставки і передачі вантажу.

 


Третє місце у цій номінації посіла команда з Харкова - «Spiken». Їхній проект називається «Робот-батарейщик». Цей проект має екологічне спрямування, суть його полягає в тому, що робот фіксує кількість батарейок, які кинуто в спеціальну збірну урну, коли урна заповнюється робот видає звукове повідомлення інформуючи про цей факт і про необхідність замінити збірну урну.

 

 


У номінації проектів у візуальному програмному середовищі Scratch for Arduino «S4A - high», де були представлені більш складні проекти, перше місце посіла команда з міста Чернівці «НСО-невідомий смачний об’єкт» із проектом «Піцерізка». Робот, який спроектувала і створила команда може автоматично розрізати піцу (або в принципі, що завгодно) на зазначену кількість однакових частин.

 


Друге місце у номінації посіла столична команда «Юні винахідники» із проектом «Коробка з таймером». Юні винахідники створили спеціальну коробку, яка обмежує доступ до об’єкта на заданий час. Цей пристрій можна використовувати, скажімо для збереження телефону школяра, на той час коли він виконає домашні завдання. Якщо школяр захоче забрати телефон раніше, то до загального часу буде додано ще одну хвилину і так щоразу при кожній подальшій спробі забрати свій «гаджет» раніше визначеного терміну.

 

 

Третє місце у номінації зайняла команда «Sevendora» зі славного міста Львів. Учасники команди представили на конкурс проект «Частотомір». Цей прилад можна використовувати для проведення експериментів з механіки, для вимірювання частоти і періоду будь-яких механічних коливань.

 

 


Найбільш складні роботи були представлені у номінації проектів в інтегрованому середовищі розробки Arduino IDE програмною мовою C++.

Перше місце у цій номінації посіла команда з Харкова «Dangerous V2.0» з проектом «Лазерний тир». Команда вдосконалила і модернізувала створений ними раніше проект доповнивши його новими зручними і навіть «революційними» рішеннями.

 


Друге місце у номінації посіла команда з міста Черкаси «WoodPeckers» з проектом «Енігма». Це команда, яка продовжила справу відомого математика Алана Тюрінга. Хлопці на базі Arduino створили аналог відомої дешифрувальної машини часів другої світової війни. Їх пристрій може шифрувати текст в «Азбуку Морзе» і навпаки.

 


Третє місце у номінації посіла команда з Києва «Star robotics», яка представила проект «Alpha-house». Цей проект являє собою нову концепцію «розумних вігів», які зможуть визначати не тільки вагу продуктів, а й перевіряти наявність чи відсутність необхідних продуктів на домашній кухні дистанційно.

 

 

Більше відео Ви можете переглянути на нашому YouTube-каналі

 

Завантажити рейтингову таблицю учасників конкурсу з посиланнями на їх проекти:  


Центр робототехніки «Boteon» нагородив переможців конкурсу цінними і пам’ятними призами, в тому числі і навчальними конструкторами, але основним призом є те, що ЦР «Boteon» бере на себе зобов’язання підтримки і розвитку проектів представлених дітьми, адже за такими перспективними і розумними дітьми наше майбутнє і майбутнє нашої країни. Ми сьогодні навчаємо дітей, які завтра зроблять впевнені кроки у майбутнє високих технологій, освоєння космосу та вивчення нових горизонтів наукового пізнання світу.

 

подарки

 

подарок   

фото

 

 

На Конкурсі було представлено багато проектів, які мають велике соціальне та наукове значення і сміливо можуть розвиватися як самостійні StartUp-проекти. Саме тому керівництвом Центру робототехніки «Boteon» прийнято рішення щодо започаткування програми акселерації для юних винахідників-стартаперів. Завдяки цій програмі слухачі Центру робототехніки, проєкти яких відібрали для участі у програмі,  отримують цільову фінансову підтримку для розвитку цих проектів, їх доробку та вдосконалення щоб в результаті отримати повноцінний конкурентний StartUp-проект.
У програми акселерації для юних стартаперів на 2017 рік візьмуть участь наступні команди:

1. Команда "Wrench-Team" з міста Київ (Оболонь) з розважальним проектом Робот HighFive;

2. Команда "Славные ребята" з міста Ірпінь Київської області з соціально-спрямованим проектом Розумний смітник;

3. Команда "P.P.A.P." з  міста Чернівці з соціально-спрямованим проектом Супер смітник;

4. Команда "Dangerous V.2.0." з міста Харків з розважальним проектом Лазерний тир;

5. Команда "Star robotics" з міста Київ з науковим та соціально-спрямованим проектом Alpha - house;

6. Команда "M&M's" з міста Харків з науковим проектом Маніпулятор.

Дякуємо учасникам за цікаві ідеї, бажаємо наснаги та наполегливості у реалізації свого першого StartUp в рамках програми акселерації від Центру робототехніки «Boteon».Прикро, але через ряд причин, незалежних від організаторів Конкурсу, деякі команди не змогли презентувати свої проекти. Сподіваємося, що наступного разу ніхто не залишиться осторонь.
 

За сумлінну працю, добросовісне виконання обов'язків, за зачний внесок у розвиток компанії директор Центру робототехніки Олексій Резніченко нагородив кращих працівників похвальними грамотами та пам'ятними подарунками.

 

маша

 

даня

 

лена

 

ярик

 

Алла

 

все

 

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЦР «BOTEON» залишив у всіх запрошених гарні враження, закріпив впевненість, що Центр робототехніки BOTEON знаходиться на вірному шляху і стрімко крокує до нових успіхів і звершень.


Дякуємо усім, хто знайшов час відвідати ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЦР «BOTEON» 25 грудня 2016 року.

 

 


Похожие посты:

ПІДСУМКИ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМА ЦЕНТРА РОБОТОТЕХНІКИ «BOTEON» ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧИХ ПРОЕКТІВ BOTEON ROBOTICS CHALLENGE

Открытие франчайзи "Boteon Education" в Киеве

0
Комментировать
Введите код: