Vlad Robot

BOTEON крокує Україною! Відкрито новий навчальній центр у Чернівцях

ченнівці

Центр робототехніки BOTEON впевнено крокує у майбутнє поширюючи географію навчальних центрів. Так, 16 квітня 2016 року відбулася презентація нового перспективного навчального центру робототехніки Boteon Education у Чернівцях.

 

Під час презентації гості мали можливість ознайомитись із сучасними досягненнями в області електроніки та робототехніки. Прослухали цікаві лекції щодо місця робототехніки у сучасному світі і перспективи розвитку цього напряму. Дізналися та про засоби 3D друку. Юні творці роботів взяли участь у майстер-класах і навчилися створювати простого робота всього за 10 хвилин, а потім змагалися у перегонах на мобільних платформах МК2. Також всі бажаючі взяли участь у майстер-класах з з біоелектроніки.
Не обійшлося без унікальних гостей, захід супроводжували справжні роботи: робот жук, робот-гуманоїд "Дживко", робот із мультфільму "Воллі" та добрий міні-робот МК1.

 

      1  3

        5   4

        6   2

 

Навчальний центр робототехніки Boteon Education у Чернівцях запрошує усіх бажаючих від 8 років на навчання за цікавими програмами навчальних курсів:
- Biomedical Electronics;
- Smart Devices & IOT;
- Service & Mobile Robotics;
- 3D print, scaning & modeling.

Поспішайте, заняття розпочнуться вже з 23 квітня!

 

УВАГА! Приємна новина для тих, хто відвідав презентацію навчального центру у Чернівцях 16 квітня передбачені приємні знижки на абонемент. Записавшись на Курс «Biomedical Electronics» вартістю 2600 грн. та сплативши завдаток, Ви отримуєте знижку аж 400 грн! Пропозиція діє до 20 квітня.

 

Деталі та запис на курси за телефонами: (098) 948 97 98, (099) 171 81 29,
E-mail: chernivtsi@boteon.com

 

Фото - Ігор Константинюк


Похожие посты:

16 квітня відкриття Центру робототехнiки "BOTEON" у Чернівцях!

0
Комментировать
Введите код: