Vlad Robot

16 квітня відкриття Центру робототехнiки "BOTEON" у Чернівцях!

Шановні друзі - мешканці мальовничого міста Чернівців, з радістю повідомляємо, що у вашому місті 16 квітня у суботу відбудеться відкриття навчального центру робототехніки "Boteon".

 

З нагоди відкриття навчального центру 16 квітня запрошуємо усіх дітей віком від 9 років та їх батьків на відкриті заняття та майстер-класи з робототехніки.


         волли   мастер-класс    Ждивко

 

На майстер-класах діти матимуть можливість абсолютно безкоштовно побачити справжніх роботів, дізнатися багато цікавого про них, з чого вони складаються та який принцип їх роботи. Діти зможуть навчитися самі конструювати цікаві автоматизовані пристрої на тему "Розумний будинок", конструювати та програмувати справжніх роботів, а також познайомитись з принципами сучасної біомедичної електроніки.


Реєстрація на майстер-класи обов’язкова.
Зареєструватись на майстер-клас!

                     зд печать                    БМЕ

 

Чекаємо на Вас за адресою: м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 47, Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Івасюка, тренінговий центр

 

Детална інформація за телефонами: (098) 948 97 98, (099) 171 81 29,
e-mail: chernivtsi@boteon.com

 

Також запрошуємо дітей на навчання за захоплюючими програмами: біоніка і мехатроніка, основи робототехніки, розумний будинок і інтернет речей, ЗD моделювання та ЗD друк.

 


Похожие посты:

BOTEON крокує Україною! Відкрито новий навчальній центр у Чернівцях

0
Комментировать
Введите код: