Vlad Robot

«КОСМІЧНЕ ПОСЕЛЕННЯ «BOTEON» - ЛІТНІЙ ТАБІР РОБОТОТЕХНІКИ 2017

 

ЛШ 2017

 

 

 

Хто з нас у дитинстві не мріяв стати космонавтом та подорожувати до зірок, відкривати та освоювати нові планети?

 

Центр робототехніки "Boteon" пропонує здійснити дитячі мрії і вирушити у справжню міжпланетну подорож на ЛІТНІЙ ШКОЛІ РОБОТОТЕХНІКИ сезону 2017 - 
«КОСМІЧНЕ ПОСЕЛЕННЯ «BOTEON»

(для дітей від 8 років)

 

Починаючи з 19 червня 2017 року Літня школа робототехніки проходить в багатьох регіонах України.

В денних варіантах:
- м. Київ;
- м. Харків;
- м. Дніпро;
- м. Чернівці;

- м. Обухів Київської області

 

У виїзних варіантах:

- Одеська область - курорт Затока;

- Харківська область - на березі Печенізького водосховища;
- Закарпатська область - гірський курорт Драгобрат у Карпатах;
- м. Верхови́на в Івано-Франківській області

 

Затока

 

Усі заняття в Літній школі проводиться на реальних роботах і діючих електронних пристроях.

 

Окремо на локаціях наших партнерів заплановано проведення літніх денних інтенсивів, які кардинально відрізняються від Літньої школи спрощеною навчальною програмою та регламентом. 

 

 

Попередньо зареєструвати дитину на програму Літньої школи робототехніки можно за посиланням:

"реєстрація"

 

 

У ПРОГРАМІ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ РОБОТОТЕХНІКИ

 

Подолання земного тяжіння

Щоб дістатися до зірок потрібно подолати земне тяжіння, а для цього необхідно все знати про гравітацію. Ми провемо з дітьми серію фізичних експериментів, розкажемо про природу магнітів і магнітне поле, покажемо як можна «побачити» магнітні поля.
Діти дізнаються про особливості гравітації на інших планетах та про штучну гравітацію у відкритому космосі.

 

урок

 

ЛШ 2017

 

Найголовніше - контроль та підтримка здоров'я астронавта в умовах космосу

Підтримка фізичної форми і здоров'я в умовах невагомості - це важливе завдання і тут допоможуть знання з біомедичної електроніки.
Діти дізнаються про загальному будову нервової системи людини і про способи вимірювання біометричних параметрів. З елементів спеціального конструктора зберуть прототипи приладів: електрокардіограф, електроенцефалограф, електроміограф, поліграф - детектор брехні і в ігровій формі випробують їх у дії.
До і після фізичних навантажень обов'язкове вимірювання рівня вуглекислого газу в повітрі, що видихається, і частоти пульсу. Щоб не втрачати пильність будемо періодично перевіряти швидкість реакції астронавтів.
Космічні технології дозволять дітям силою думки керувати різними пристроями, наприклад увімкнути світлодіод або серводвигун. Найцікавішим буде знайомство з головою робота, яка в точності дублює міміку обличчя людини.

 

БМЄ

 

БМЕ

 

Ракети, квадрокоптери та планери. Працюємо з усім, що літає

Без ракети в космос не потрапити, тому майбутні підкорювачі космосу будуть самі будувати собі ракети. Кожна ракета злетить зі стартового майданчика до зірок, почавши відлік великого космічної подорожі.
Кожен астронавт повинен вміти управляти дроном, а це про не просто. Ми навчимо дітей управляти квадрокоптером і фільмувати круте відео з висоти пташиного польоту. Також зробимо заміри атмосферних параметрів на різних висотах і побудуємо графіки.
Перед тим як будувати ракети потрібно познайомиться з ключовими поняттями аеродинаміки, для цього ми побудуємо моделі планерів і будемо відпрацьовувати на них техніку стабільного польоту.

 

 ракети

 

ракета

 

Створення космічних роботів на основі Arduino.

На основі електронного конструктора Arduino діти зберуть своїх перших космічних роботів-воїнів, озброєних лазерною гарматою і світловим мечем. На астронавтів чекають тренувальні бої роботів на світових мечах та стрільби з лазерної гармати на влучність.
Для розвідки на інших планетами зробимо мобільних роботів-розвідників на дистанційному керуванні за допомогою Android-смартфону. Ці роботи зможуть таємно пробратися у будь-який куточок далекої планети і зібрати необхідні дані розвідки, а також, за необхідності, дати гідну відсіч ворогові. Також сконструюємо робота-балансира, який буде їздити вертикально на 2х колесах на дистанційному управлінні.

 

роботи

 

косморобот

 

Побудова житлових модулів для космічного поселення

З метою дослідження життя на інших планетах астронавтам необхідний спеціальний космічний будинок з автономними автоматизованими системами життєзабезпечення і альтернативним енергопостачанням, якими можна керувати із землі на відстані мільйонів кілометрів.
За технологіями Розумного будинку ми з дітьми створимо житлові модулі для комфортного перебування астронавтів на іншій планеті. Діти на основі  датчиків, дротів, виконавчих пристроїв зберуть і випробують системи розумного освітлення, клімат-контролю, відеоспостереження з віддаленим доступом, охоронні сигналізації з широким спектром контрольованих параметрів (проникнення, загазованість і задимлення, затоплення, стороній рух тощо). З таких модулів і буде складатися наше космічне поселення.

 

 модуль

 житловий модуть

 

Енергозабезпечення космічного поселення

У космосі немає традиційних електростанцій, тому ми будемо використовувати альтернативні джерела енергії для електроживлення нашого поселення.
Всім відомо, що в космосі дуже великий потік ультрафіолетового випромінювання, його ми використаємо для генерації електрики і зробимо свою сонячну електростанцію, яка буде повертатися автоматично за ходом сонця для максимальної продуктивності.
На додаток ми зробимо вітрогенератор, за допомогою якого можна зарядити мобільний телефон або інший портативний пристрій.
Також ми покажемо як добути електрику методом різниці температур, або генерація електричної енергії у перемінному магнітному полі.

 

Стирлинг

 

діти на заняттях

 

Захист космічного поселення

Для захисту нашого поселення від інопланетного вторгнення влаштуємо систему протикосмічної оборони, встановимо локатори кругового огляду для сканування космічного простору. Також станцію будуть захищати наші знайомі роботи-воїни з лазерними гарматами.
Використовуючи знання з фундаментальної фізики ми створимо зброю для відбиття атак з космосу - електромагнітний прискорювач мас або рельсотрон. Ця космічна гармата стрілятиме снарядами, які розганяються до супершвидкості під дією магнітного поля. Перед такою зброєю не встоїть жоден супротивник.

 

бої роботів

 

жук

 

3D-моделювання  та 3D-друк космічних елементів.

На іншій планеті може трапиться все що завгодно, будь-яка поломка, а запчастин дістати ніде, Земля знаходиться дуже далеко. Але це не проблема для наших юних астронавтів, адже вони можуть змоделювати і роздрукувати будь-яку деталь на 3D-принтері.
Кожен відчує себе в ролі інженера-конструктора і розробить власні 3D-моделі різної складності, які роздрукують на 3D-принтері. Це можуть бути складові частини наших вітро- та гідроелектростанцій, або космічного корабля.
Також в космосі буде використовуватися 3D-ручка.

 

 3Д

 

печать

 

Організаціія виробництва на іншій планеті

Доставка вантажів з Землі на іншу планету - надто дороге задоволення, тому ми влаштуємо виробництво безпосередньо у космічному поселенні. Ми збудуємо справжній виробничий конвеєр для сортування, переміщення та реєстрації вироблених деталей. Усі операції на виробництві будуть виконувати роботи-маніпулятори, якими будуть керувати діти.

 

дети на занятии

 

манипулятор

 

Щоб жити потрібно дихати

Ми будемо  видобувати кисень на іншій планеті. Все просто якщо, є вода, за допомогою нескладної хімічної реакції ми покажемо як під дією постійного струму розкласти звичайну воду на складові: гідроген і оксиген.

Не секрет, що найкраще джерело кисню - це зелені рослини, але як їх виростити в неживих умовах іншої планети? Вирішення цього питання є -  це  розумна теплиця з автоматичним контролем вологості грунту, температури, освітлення, рівенем кисню всередині і інших параметрів. Все це діти зроблять самі, побачать на скільки швидко проростуть перші паростки і почнуть генерувати кисень, переробляючи вуглекислий газ.

 

голова робота

 

рассказ

 

Космічні дослідження - основна робота астронавта

Щоб дослідити поверхню іншої планети, вивчити склад грунту і знайти корисні копалини на ній, ми будемо використовувати безпілотний планетохід, який управляється по телеметричному каналу на відстані 5000 км. Астронавту навіть не потрібно залишати свій житловий модуль, планетохід все зробить сам. Знайдені корисні копалини планетохід доставить в нашу лабораторію для проведення хімічного аналізу і визначення складу речовини.

Для спостереження за космічними явищами, планетами, зоряними скупченнями, туманностями, активністю космічних тіл ми будемо використовувати великий телескоп. Напевно, немає видовища більш привабливого і в той же час більш захоплюючого, ніж поверхня Місяця, що розглядається в телескопі. Місячна поверхня - це численні кратери, гори, ущелини і борозни - від побаченого перехоплює подих.

 

телескоп

 

телескоп

 

Харчування, дозвілля і відпочинок астронавтів

У літній школі робототехніки для астронавтів підготовлено повністю збалансоване харчування, багате корисними мінералами, білками, вуглеводами.  А саме цікаве, що діти скуштують справжнюїжу космонавтів у тюбиках!!!
У перервах між дослідженнями астронавтам можна відпочити, пограти у волейбол, футбол, бадмінтон, настільний теніс або інші ігри, використовуючи сучасні гаджети: доповнення реальності - Kinnect, окуляри віртуальної реальності, ігрова приставка Х-ВОХ і інше.
Кожен може стати справжнім снайпером, тренуючись  влучності у лазерному тирі. Крім того, у астронавтів буде можливість познайомиться з справжнім роботом гуманоїдом «Йоша» і добрим роботом «Валлі».

 

тюбик

 

отдых

 

Воли

 

Чому діти навчаться у нас?

• створювати справжніх роботів під управлінням з Android-смартфону;
• керувати квадрокоптером і знімати відео з висоти пташиного польоту, будувати ракети та планери і  запускати їх в небо;
• створювати 3D-моделі і роздруковувати їх на 3D-принтері;
• розбиратися в технологіях Розумний будинок і створювати автономні системи життєзабезпечення;
• створювати космічні автономні системи з дистанційним управлінням;

• схемотехніка та конструювання електронних автоматичних систем;
• освоють графічні мови програмування Scratch, Ardublock, і текстову С ++ з практичним застосуванням на реальних пристроях;
• проводити цікаві експерименти з фізики;
• дізнаються про світ віртуальної і доповненої реальності;
• як подолати земне тяжіння і літати  під дією магнітного поля - магнітна левітація;
• що таке альтернативна енергетика. Як отримати електроенергію з відновлювальніх ждерел - сонця, вітру, води. Збудують прототипи електростанції;
• як управляти електронними пристроями на великій відстані через інтернет;

• дізнаються як влаштовано побут космонавтів на орбіті і сзкуштують справжню їжу космонавтів у тюбиках;.
• на практиці познайомляться з принципом роботи теплового двигуна із зовнішнім підводом тепла - двигуна Стірлінга;
• як працює нервова, дихальна, опорно-рухова системи людини і як зібрати прилад для вимірювання біометричних показників людського організму і багато іншого.

 

 

волли

 

голова робота

 

ДЕ І КОЛИ БУДЕ ЛІТНЯ ШКОЛА?

Ми пропонуємо кілька варіантів проведення Літньої школи робототехніки в різних регіонах України.


Денна програма розрахована на щоденне перебування дітей в групах до 16 осіб в місці проведення заходів:
з понеділка по п'ятницю з 09:30 до 17:30, субота з 10:00 до 15:00, неділя - вихідний.

У денній програмі передбачено 2х разове харчування: повноцінний гарячий обід і полуденок. 

 

Розклад дня на денній програмі:

09.00-10.00 - зустріч астронавтів в аудиторії, підготовка до занять;

10.00-11.45 – заняття 1 (з перервою);

11.45- 13.00 – прогулянка, обід, відпочинок;
13.00-14.45 – заняття 2 (з перервою);
14.45-15.30 - прогулянка, полуденок, відпочинок;
15.30-17.00 – заняття 3 (з перервою);
17.00-18.00 – завершення дня, вільний час, відпочинок, ігри.

 

Щоб поєднувати навчання з традиційним літнім відпочинком подалі від задушливого міста запрошуємо Ваших дітей на виїзну програму.
Виїзна програма передбачає виїзд групи дітей до 16 осіб разом з супроводжуючими безпосередньо до місця проведення і перебування там 12 днів (11 ночей).
- передбачено повноцінне харчування згідно меню бази відпочинку (сніданок, обід, полуденок і вечеря);
- проживання в 2-х і 3-х місних номерах з санвузлом;
- супровід  2-3 дорослих ( в т.ч. медичний працівник);
- централізований трансфер з місця збору/зустрічі.  Можливі зустрічі та супроводження людей з Києва та Харкова.

 

Розклад дня на віїзній програмі:

08:20-08:40 - підйом, час гігієни
08:40-09:00 - ранкова зарядка;
09:00-09:40 -  Сніданок;
09:40-10:40  - заняття 1
10:40-12:00 -  відпочинок, прогулянка
12:00-13:45 - заняття 2
13:45-14:30 - Обід
14:30-17:00  - відпочинок, прогулянки, ігри
17:00-19:00  - заняття 3
19:00-19:45  - Вечеря
19:45-22:00  - Настільні ігри, перегляд тематичних фільмів
22:00-22:30  - час гігієни, підготовка до сна
22:30 - відбій

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

* За деякими локаціях можливі зміни в графіку заїздів, подробиці уточнюйте у оператора 0800 752 572

 

Йоша

 

 

 дети

 

НАШІ ЛОКАЦІЇ

 

Денна програма:


- м Харків, ст. метро Ботанічний сад, вул. Тобольська, 46, ЕКЦ «БейтДан» - тільки денні групи.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна будівля, великий хол, оснащення кондиціонерами,  спортмайданчик, поруч знаходиться Саржин яр з природним джерелом мінеральної води і чистим повітрям Харківського ботанічного саду.

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

Ціна денної програми на одну людину в м. Харків - 4200 грн.

 

 

- м Харків, ст. метро Героїв праці, вул. Ак. Павлова, 160-К, ТЦ "524" - тільки денні групи.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна будівля, оснащення кондиціонерами. Недалеко знаходиться сосновий гай і зона відпочинку Журавлівського гідропарку, де можна погуляти в перервах від занять.

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

Ціна денної програми на одну людину в м. Харків - 3900 грн.

 

 

- м. Київ, ст.метро Контрактова площа, пров. Ярославський, 1/3, НUB 4,0 - тільки денні групи.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна будівля, оснащена кондиціонерами. НUB 4.0 - це інноваційний та освітній центр, бізнес-інкубатор і конференц-зона. Весь простір наповнений сучасною технікою і забезпечено бездоганним сервісом.

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

Ціна денної програми на одну людину в м. Київ - 4700 грн.

 

- м. Київ, ст.метро Виставковий центр, пр-т. Ак. Глушкова, 1, Національний комплекс "Експоцентр України", 4 павільйон - тільки денні групи.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна комфортна будівля, оснащена кондиціонерами. Велика корисна площа для занять та ігор. Великий простір для прогулянок.

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

Ціна денної програми на одну людину в м. Київ - 4700 грн.

 

 

- м. Київ, житловий масив Троєщина, вул. Т.Драйзера, 21, ТЦ Сіріус, 2 пов. - тільки денні групи.

 

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна комфортна будівля оснащена кондиціонерами. Велика корисна площа для занять та ігор. Сучасні інноваційні аудиторії. Поблизу чудовий сквер для прогулянок.

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;

- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

 

Ексклюзивна ціна для жителів Троєщини на одну людину - 3900 грн.

 

- м. Київ, ст.метро Університет/Вокзальна, площа Перемоги, 3, ТРЦ "Укаїна", мережа дитячих парків "Дитяча Планета" - тільки денні групи.

Найбільший в Україні парк святкування днів народженнь та для активного сімейного відпочинку. Це необ'ємна  площа забав та розваг для дітей. Сучасне обладнання та чудові аудиторії для занять, обладнані сучасними мультимедійними засобами. Дітям буде дуже комфортно в таких умовах.

 

Заїзди на локації в "Дитяча Планета":

- 1 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 2 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 3 зміна: 14.08 - 25.08.2017

 

 Ціна денної програми на одну людину в м. Київ - 4700 грн.


АКЦІЯ з нагоди відкриття локації на "Дитячий Планеті":  до 15.07.2017 знижка 17% -  ціна усім  3900 грн!!!

 

 

- м. Київ, ст.метро Либідська, вул. Казимира Малевича, 86-о, приміщення  громадського центру "Халом" - тільки денні групи.

Зручне місце розташування, хороша транспортна розв'язка, сучасна комфортна будівля, оснащена кондиціонерами. Велика корисна площа для занять та ігор. Великий простір для прогулянок.

 

Ціна денної програми на одну людину в м. Київ - 4700 грн.

 

 

 

Виїзна програма:

 - Одеська область, курорт Затока , база відпочинку "Хуторок" - виїзні групи

 

Що може бути приємніше, ніж літній відпочинок на березі Чорного моря. Ми надаємо таку можливість на базі відпочинку в Одеській області на курорті в Затоці - це найкраще місце для проведення відпустки з дітьми і у веселій компанії. База відпочинку «Хуторок» розташована на піщаній косі, між Дністровським лиманом і Чорним морем. До морського пляжу - 500 метрів, відстань до власного пляжу бази відпочинку на Дністровському Лимані - 50 метрів.
База відпочинку «Хуторок» - це 4х поверхова будівля, побудована з екологічно чистого дерева. Простора територія база відпочинку, облаштовані затишні альтанки, дитячі і спортивні майданчики, басейн, є тренажерний зал і столи для настільного тенісу. Проживання на базі і активний відпочинок дітей здійснюється під постійним наглядом двох досвідчених педагогів.

 

Заїзди в Затоці:
- 1 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 2 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

місце зустрічі - залізничний вокзал в м. Одесса, трансфер до місця проведення.

 

Ціна виїзної програми в Одеській області на одну людину - 8900 грн.

 

 

- Харківська область, Вовчанський район, сел. Старий Салтів, база відпочинку ім. Соїча - виїзні групи.

За 40 км. від шумного мегаполісу, серед чудової природи соснового лісу на березі Печенізького водосховища діти зможуть насолодитися свіжим повітрям і унікальною атмосферою єднання з природою, напитися цілющої артезіанської водиці і позасмагати на одному з кращих пляжів узбережжя. Обладнані спортмайданчики. На території бази доступний Wi-Fi. 

 

заїзди:
- 1 зміна: 19.06 - 30.06.2017;
- 2 зміна: 03.07 - 14.07.2017;
- 3 зміна: 17.07 - 28.07.2017;
- 4 зміна: 31.07 - 11.08.2017;
- 5 зміна: 14.08 - 25.08.2017.

централізований трансфер з м. Харків

 

Ціна виїзної програми на базі відпочинку в Харківській області на одну людину - 7900 грн.

 

- Карпати, гірський курорт Драгобрат в сел. Ясиня, Рахівського району Закарпатської області, садиба «Журавель» - виїзні групи.

Ясиня - велике по карпатським мірками селище, яке взимку перетворюється в гірськолижну Мекку. Розташоване на висоті 650 м. над рівнем моря між Свідовецьким і Чорногірськими хребтами поруч із серцем Карпат - Говерлою. З Ясині починається підйом на самий високогірний курорт України - Драгобрат. Околиці селища - ліси, високі гори і долини, де влітку випасають стада корів і овець. Ліси багаті на флору і фауну. Все це створює відпочинок тут незабутнім.
Усадбь «Журавель»  оформлена в традиційному «карпатському» стилі з великою кількістю етнічних елементів інтер'єру і прекрасно оформлений нефарбованим деревом.

 

заїзди: 02.07 - 13.07.2017;

місце зустрічі - залізнична станція в с.Ясиня

 

Ціна виїзної програми в сел.Ясиня на одну людину - 8900 грн.

 

 

Також планується проведення Літної школи робототехніки на локаціях наших партнерів:

 

- м. Обухів Київської області, вул. Київска, 132;

Заїзди на локації в Обухові:
- 1 зміна: 10.07 - 21.07.2017;
- 2 зміна: 24.07 - 04.08.2017;
- 3 зміна: 07.08 - 18.08.2017

Ціна денної програми на одну людину в м. Обухів - 4200 грн.

 

- м. Дніпро, пр-т. Олександра Поля (Кірова),  11, ТЦ Miriada, 3 пов.  - тільки денні групи;

 Комфортне мічце для занять робототехнікою у центрі міста поруч із чудовим зеленим сквером. Прогулянки та ігри на свіжому повітрі підуть на користь здоров'ю юних дніпрян. А заняття в комфортному прохолодному приміщенні будуть проходити весело і легко.

заїзди:

-  31.07 - 11.08.2017;
-  14.08 - 25.08.2017.

Ціна денної програми на одну людину в м. Дніпро - 3900 грн.

тел. в Дніпрі: (098) 001 19 19

 

- м. Чернівці, на території парку культури та відпочинку "Жовтневий" - тільки денні групи.

 

Заїзди на локації в Чернівцях:
- 1 зміна: 05.06-16.06.2017;

- 2 зміна 19.06-30.06.2017;

 - 3 зміна 17.07-28.07.2017.

Вартість денної програми на одну людину в м. Чернівці – 2900 грн.

 


- м. Верхови́на в Івано-Франківській області, молодіжний центр «Думка» - виїзні групи

Верховина – мальовничий куточок гірських Карпат, край сповнений краси природи, центр гуцульської культури, овіяний легендами та народними переказами про Довбуша. Місце, де збережені з сивої давниин звичаї та традиції дивують кожного, а слава про смерековий край, цілюще повітря, мінеральні води та кришталеві джерела шириться далеко за межами України.

Заїзд зміни: 02.07 – 15.07.2017

Виїзд з м. Чернівці та повернення назад.

Ціна виїздної програми на одну людину в м. Верховинаі – 7300 грн.

 

 

 

БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ І ОПЛАТА

Записатися на програму Літньої школи робототехніки  можна заповнивши он-лайн заявку: 

"Посилання на он-лайн заявку"

 

тел: 0800 752 572

 

сайт Літньої школи: http://camp.boteon.com/

 

Електронна пошта: edu@boteon.com

 

ЗНИЖКИ

Поспішайте замовити місце в Літній школі робототехніки вже зараз! Слідкуйте за акціями та отримуйте приємні знижки!

 

Ми цінуємо наших друзів, тому для наших постійних слухачів діє традиційна знижка - 10% незалежно від дати реєстрації та внесення авансового платежу.
Також передбачені групові знижки і знижки для переселенців з Донецької та Луганської областей (за наявності документу-підтвердження).


* Максимальна знижка не може становити більше 20% від повної вартості.

 

Необхідні документи для прийому дітей в літній школі робототехніки:
1. Анкета дитини (заповнюється батьками).
2. Договір з батьками;
3. Медична довідка про стан здоров'я дитини від терапевта - форма 079-О.
4. Копія паспорта одного з батьків (для оформлення договору).
5. Копія свідоцтва про народження дитини.

 

Завантажити приклад договіру з батьками по виїзним змінам

 

 

космоеда

 

Додатково планується проведення денних Літніх інтенсивів на локаціях наших партнерів на тему "Основи робототехніки та Розумний дім" за адресами:

- м. Київ, ст. метро Святошино, вул. Туполєва, 3.

- м.Київ, Харківський житловий масив, вул.Архітекторів Вербицького, 1, ТРЦ NEW WAY, приміщення "Дитяча Планета".

- м. Ірпінь, вул. Соборна, 137.

- м. Бровари Київської області, вул. М.Лагунової, 4-Б.

- м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, СумДУ центр. корпус

- м. Львів, вул. Наукова, 7-Б.

 

Літній інтенсив не є форматом Літньої школи робототехніки !!!

Це зовсім інша форма проведення дозвілля, яка кардинально відрізняється від ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ РОБОТОТЕХНІКИ за регламентом, програмою та формою проведення. Програма літніх інтенсивів базується на заняттях з основного курсу з робототехніки 2 рівня «Основи робототехніки. Розумний дім. Internet of Things» з деякими тематичними доповненнями. По всім питанням щодо умов проведення літніх інтенсивів бажано звертатись безпосередньо на локації на яких вони проводяться.

 

Контакти навчальних центрів по Україні

 

* Програма Літньої школи робототехніки може бути частково доповнена і скоригована, також можуть бути незначно скориговані дати заїздів. Всі зміни будуть оперативно відображені на інформаційних порталах Центру робототехніки "Boteon".


Похожие посты:

ЛЕТНЯЯ ШКОЛА РОБОТОТЕХНИКИ «BOTEON» 2017

ЛЕТНЯЯ ШКОЛА РОБОТОТЕХНИКИ «BOTEON» 2016

0
Комментировать
Введите код: